Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin, aminosav, zsírégető,...

Kreatin, aminosav, zsírégető, fehérjepor mennyire károsak ezek?

Figyelt kérdés

Barátom egyszerre szedi ezt mind. Nagyon nem tetszik nem is érdekel hogy van egy mini pocakja, utána olvastam hogy persze illegálisak de ha így mind egyszerre szedi ezeket?


Mondtam hagyja abba legalabb a zsírégetőt, de nem akarja azt mondta ez az első és utolsó doboz ha ennyire nem akarom hogy szedje, de nem akarja kidobni mer drága volt. Egy doboz mennyire lehet ártalmas?


Írjon az aki ért hozzá mer ilyen miatt kell veszekedni .. mert féltem :(


Amúgy edz rendesen ezek mellett.

20 éves a barátom.


2017. júl. 12. 10:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Érem

Azt sose hiszem el amit a média mond, csak én ilyen vagyok..aggódók, bemesélem magamnak a dolgokat..volt hogy be képzeltem magamnak hogy agytumorom van mer sokat fajt a fejem. Ahogy ezt is be képzelem magamnak hogy ezek károsak mert tabletta formába kerül a szervezetbe és ilyenekre képesek hogy fogyasztanak, izmot növelnek stb és ez olyan természet ellenes nekem. Persze más csajokat nem is érdekli ha a faszijuk szúrja magát lényeg az nekik hogy jó ki gyúrtak legyenek..de én mindig is ilyen aggodalmaskodó voltam, tudom nem jó tulajdonság de nem tehetek rola.

Ezert is irtam ki a kérdést mer ilyen válaszokat akartam olvasni, hogy kicsit megnyugodjak, koszi!:)

2017. júl. 12. 11:58
 12/22 anonim ***** válasza:

Nemnem, nem növesztenek izmot, és nem fogyasztanak. A kemény edzés és betartott diéta ami izmot növeszt,vagy fogyaszt. Ezek a kiegészítők meg segítenek benne.

És hát erre való ez az oldal :D

2017. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Jolvanna :D :D

Amúgy en se vagyok szent, lehet en jobban gyilkolom magam a heti 1db neha 2db algoflexel, meg neha egy kis chips:D..

2017. júl. 12. 12:11
 14/22 A kérdező kommentje:

Amúgy ezert is aggódók hogy egyszer elkezd koxolni, volt pár gyuros ismerősöm régen akik azt mondtak sose nyúlnak ilyenhez.. aztan nem hozza nyúltak?! elég nagyon csalódtam bennük.

Te nem gondoltál arra hogy hozza nyulsz? Ha igen/nem akkor miert?

2017. júl. 12. 12:15
 15/22 anonim ***** válasza:

Egyenlőre biztos nem, mert még 16 éves vagyok :D

Később csak akkor koxolnák be, ha versenyszerűen tolnám 120kilósan. Hobbiszinten nagy faxság bekoxolni.

2017. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Értem. Koszi a gyors válaszokat!:)
2017. júl. 12. 12:20
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Hahaha. Az exem magasrol tett ra h koxolok. Neha kotekedett h biztos azert vagyok ideges, kozbe csak nem kellett volna felqrni az agyam a baromsagaival. Elonye is van a dolognak, ha nimfoman baratnom lenne egy valosagos alomban elnek a magas libido miatt. :D
2017. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amugy ha nem nagy keres akkor mar igazan nyomhatnal egy zoldet :D kell a virtualis peniszemnek :/
2017. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem szteroid gyúráshoz nem kell, bőven elég ha van egy olyan betegséged amihez szteroid kell.. A kox meg olja olyannal nem élünk mer kb. kinyír:D
2017. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák :) Tudom

hogy sok csajt nem erdekli.. engem erdekel:D


Ment a zöld kéz mindenkinek :)


Igy van.. Egyszer kentem magam egy szteroidos krémmel, mer volt egy durva kiutes az arcomon, es totál szetbszta a borom mer kicsit tul adagoltam, es hetekbe tellt mire helyre hozta egy természetes gyógyszertári krém..Mer amúgy a szteroid nagyon szépen helyre hozta de amint abba hagytam előjött.. es azer kentem sokáig mer elmulasztotta de elő is jött, tehát ugy gondolom a testet is szépen "kidolgozza" szuri-tabletta formábájába de rengeteg mellékhatás lehet ott is

2017. júl. 12. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!