Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt le a fogyás?

Akos2200 kérdése:

Miért állt le a fogyás?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve edzek minden nap(egyik nap kardió,aerob,másnap fegyencedzést csinálok,és a vasárnap pihenőnap) 25kg-ot fogytam és még akarok 10-15kilót.Leállt a fogyás már vagy 3-4hónapja,centiben minimálisat fogytam 2cm-t.Most 180cm magas vagyok és 80kg.Diétára nincs pénzem de odafigyelek mit eszek,2óránként,keveset napi 6x,este 6 után már semmit.Gyümölcsöt,zöldséget is bőven eszek.Arra lennék kíváncsi hogy egy zsírégető kapszula hozna-e újabb eredményt,vagy kezdjek el izomra edzeni és akkor egy fehérjepor tudna-e változtatni az alakomon.Tisztában vagyok azzal,hogy 70% diéta és 30% sport a fogyás lényege de teljesen a nullán vagyok,örülök annak is ha hónap végére jut kaja az asztalra.De ennek ellenére nagyon szeretek sportolni akár napi 2-3órát is ha van rá alkalmam.És még arra lennék még kíváncsi hogy ha eddig lement 25kg akkor hirtelen miért állt le pont a cél előtt??Igen,és ha az izomépítést ajánjátok akkor nem konditerembe mennék,hanem kondiparkba.

2015. máj. 2. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendes kajára költenéd a pénzedet, akkor talán oda tudnál figyelni a diétára is. Amúgy gyümölcsöket kukázd ki az étrendedből, mert tele vannak cukorral, a fogyás pedig több dolog miatt is leállhat, pl. azért is, mert túlságosan lecsökkent az anyagcseréd, vagy hintáztatnod kell, vagy még tovább növelni az edzések intenzitását, vagy azért, mert a szervezeted így érzi magát optimálisnak, meg kell győznöd arról, hogy te köszönöd szépen, nem "egészséges" akarsz lenni, hanem szeretnél még fogyni a szerinte jónak talált érték alá.


Szóval vagy kezdjél el hintáztatni (kéthetente egyszer feltöltőnap), vagy eddz sokkal többet (akár napi 2x1 óra aerob), míg megint beindulsz, vagy változtass az étrendeden. Vagy minimalizáld a zsírbevitelt, vagy azt helyezd előtérbe, de hagyd el a szénhidrátot.

2015. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom amiket mondtál,de mitjelent az hogy hintáztatás?Bocsi ha hülye kérdés de tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban.:DD
2015. máj. 2. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!És akkor még annyi hogy fehérjepor,vagy zsírégető "gyógyszer"?Meilyk lenne nekem ebben az esetben jobb választás?Én a fehérjében gondolkoztam mert alacsony a fehérjebevitelem,de nem vagyok szakértő ebben a témában,ezért is kérem ki az ehhez hozzáértő emberek véleményét. :)
2015. máj. 2. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A fehérjepor kiegészítő, nem helyettesítésre szolgál, a szilárd étel mindig jobb megoldás. Zsírégető gyógyszer nincs. Az L-karnitin felgyorsítja a passzív kalóriaégetést, de elenyészően.
2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a gyors válaszodat! :)
2015. máj. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!