Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin, aminosav, zsírégető,...

Kreatin, aminosav, zsírégető, fehérjepor mennyire károsak ezek?

Figyelt kérdés

Barátom egyszerre szedi ezt mind. Nagyon nem tetszik nem is érdekel hogy van egy mini pocakja, utána olvastam hogy persze illegálisak de ha így mind egyszerre szedi ezeket?


Mondtam hagyja abba legalabb a zsírégetőt, de nem akarja azt mondta ez az első és utolsó doboz ha ennyire nem akarom hogy szedje, de nem akarja kidobni mer drága volt. Egy doboz mennyire lehet ártalmas?


Írjon az aki ért hozzá mer ilyen miatt kell veszekedni .. mert féltem :(


Amúgy edz rendesen ezek mellett.

20 éves a barátom.


2017. júl. 12. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kismillio szteroid van, ez nem olyan hogy magamrakenem aztan izmosodok. Sot igazabol ha nem eszel normalisan hiaba koxolsz semmit se er. Mindnek mas a hatasmechanizmusa es vannak kulonbozo eszterek es formaju (szuris, kenocs, tabi) van beloluk. Van aminek kb mellekhatasa sincs de elonye is nagyjabol annyi (pl oxa). Nem olyan egyszeru ez :D
2017. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ha egyszerű lenne se erdekelne ez a szteroid téma :D en ellene vagyok ennek a dolognak, nyilván van aki tolerálja es van aki nem:)
2017. júl. 12. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!