Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin HMBvel vagy fehérjével?

Kreatin HMBvel vagy fehérjével?

Figyelt kérdés
Saját testsúlyos edzéshez szeretnék étrend kiegészítőket vásárolni.Nem akarok batár nagydarab lenni,csak jól kinézni.Melyik lenne a jobb párosítás?Kreatin és HMB vagy kreatin és fehérje?

2017. júl. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye ezen múlik, hogy valami batár nagydarab lesz. Álomvilágban élsz. Hmb atomfelesleges. Kreatint kipróbálhatod ha ez szíved kis vágya de kezdőkent az is felesleges. Protein por meg gyakorlatilag egy élelmiszer. Ha akarsz veszel, ha akarsz nem. Az össz kajálás kell, hogy rendben legyen.
2017. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képben vagyok a kiegészítőkkel hidd el.Hosszú évekig küzdősportoltam,az elején kiegészítve súlyzós edzésekkel.Viszont sérülés miatt abba kellett hagyjam.Van egy rendes alapom,ezt szeretném megtartani.Szóval ne menjünk bele más témákba,a kérdésem az volt hogy melyik kombó a jobb.Köszönöm.
2017. júl. 14. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is megválaszoltam.
2017. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy nem válaszoltad meg.De itt nem mindenki kezdő 12 éves hülyegyerek aki Arnold akar lenni 2 héten belül csodaszerekkel és össze vissza kérdez.A stílus miatt mondom.A zöld pacsi viszont ment,mivel hasznos volt a válaszod.
2017. júl. 14. 20:52
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Hmb nem kell. Protein por sem, ha megvan szilárd kajából az elegendő fehérje. Ennyi.
2017. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!