Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyedül is érdemes elkezdeni...

Egyedül is érdemes elkezdeni kondizni? 21/F

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy nincs senki akivel tudnék rendszeresen járni kondiba. Persze sokan edzenek egyedül, de mégiscsak jobb lenne ha lenne vki aki segítene. Személyi edző sajnos nem opció.


Szerintetek nagy hátrány, ha valaki teljesen egyedül (és az interneten található anyagok MEGFONTOLT tanulmányozásával :D ) kezd neki az edzésnek? Esetleg keressek vmi olyan sportot ahol többen is vagyunk pl. csoportos edzések?


178 cm/68 kg, ha ez így számítana :D


2017. júl. 15. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én eljárnék veled, ha Bp-n laksz.
2017. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énis elmennék veled ha a környéken laksz
2017. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
65%
Érdemes egyedul is, a legtöbb ember így nyomja. Heti 3 napos teljes testes edzések kellenek neked. Pl: guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy fekve homlokra engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 sorozat, sorozatonkent 8-10 ismétlés. Nem bonyolult. :)
2017. júl. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, úgy al egjobb akkor mész amikor akarsz nem kell másokhoz alkalmazkodni.


Plusz vannak erőemelő keretek is, szóval mindent tudsz egyedül is biztonságosan cisnálni.

2017. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Én pont így kezdtem. Semmiféle hátrányt nem tapasztaltam. Sokat kell olvasni a témában. Itt, Gyakorin is rengeteg olyan kérdés van, amiből lehet tanulni.
2017. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Személyi edzőt érdemes lenne fogadni, legalább az első héten. Megmutatja a gyakorlatokat normálisan. Minden teremben van 3-4 személyi edző. A pultnál elmondod mit szeretnél. 2-3 edzés nem vág oda anyagilag, utána tudod egyedül is csinálni.
2017. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzánk a cba-ba árufeltöltőnek, délután fél 4-kor a kondi gondolatától is hányingered lesz! XD
2017. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!