Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok ha egy ilyen test elérése a cél?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 èves nö vagyok. Jelenleg jàrok edzöterembe, szeretnèk izmosabb làbakat illetve nagyobb popsit. Persze egèsz testre edzek, lapos, izmos has is a cèl.


Popsi és làbak, na meg vègülis egèsz test terèn is hasonlót szeretnèk:

[link]


[link]


Jelenleg squatolok, felülèsezek,kitörèst stb csinalok, mind sùllyal.


Kell proteineznem pluszba?

Mit javasoltok?



2017. júl. 16. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Jó sok plasztikát
2017. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen a genetikad, akkor sosem leszel ilyen. Amúgy csináld tovább amit eddig is vegzel. Proteinpor akkor kell ha sima szilárd kajából nem tudod bevinni a napi 1,5-2g x ttkg mennyiséget.
2017. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Squatolok xDD
2017. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Corteznek köszönöm a vàlaszt. :)

Az egèsz csalàdom vèkony testalkatù sajnos..:/ így èn is.

2017. júl. 16. 13:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Hogy hivják a csajt a képen?

Bocs az offért!

2017. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tammy Hembrow :)
2017. júl. 16. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tetszik amit hallotál de ha azt hiszed ezt el tudod érni plasztika nélkül: [link]


Akkor álomvilágban élsz. Eleve nem másokhoz kell hasonlítgatni magad hanem saját lehetőségeidből kihozni amit lehet.

2017. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Heti 3 teljes testes edzés, de a lábakat,feneket,hasat előtérbe helyezheted.

Emellé kellene egy étrend.

Fehérje: 1,5-2 g/testsúlykilogramm

Szénhidrát: 2-3g/testsúlykilogramm

Attól függ mit szeretnél, izomtömeget növelni vagy diétázni.

Jó lenne tudni mennyi most a testzsírszázalékod, vagy legalább egy magasság és testsúlyt.

2017. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Magasság: 162cm

Súly: 49kg

Ma mértem le, szóval biztosan aktuális :D


A plasztikás válaszra:

Nyilván nem azt mondtam, hogy pont ilyen testet szeretnék. Nem vagyok én sem ostoba, tudom, hogy genetikától is függ és még sok más mindentől. De nyilván mindenkinek van egy célja, és egy "példaképe" is, akihez szeretne valamennyire hasonlítani. Ha példaképnek nem is nevezném, de szeretem a videóit, sokat nézem őket és azok segítségével is szoktam edzeni. Emellett, szerintem szép, formás, kidolgozott teste van, ez tetszik nekem és ehhez hasonlót szeretnék elérni.


Nyilván magamból szeretném a legtöbbet kihozni, a képekkel csak arra céloztam, hogy milyen típusú test a cél. Nem nagyon kigyúrt, vastag derékkal és hatalmas bicepszekkel. Ennyi :-)

2017. júl. 17. 12:26
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kigyúrt nem is tudnál lenni naturalban nőként, mivel kevés a tesztotermeles. Szóval ezt fölöslegesen írják a nők, hogy nem akarnak túl izmosak lenni, mivel nem is tudnak kox nélkül.
2017. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!