Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lanyoknal a...

Szerintetek lanyoknal a huzockodas mennyinél számit jo eredmenynek?

Figyelt kérdés

en 60 kg vagyok a gep segitsegevel huzockodom es 16 kg segitseget teszek ra igy tudok 3x10-et megcsinalni problema mentesen es szabalyosan

az a celom hogy gep segitsege nelkul el tudjam erni ezt az eredmenyt

egyebkent 30 es 44 kg kozotti sulyokkal edzek hátra



2017. júl. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Alsó vagy felső fogás, széles vagy szűk. Ha vállszéles vagy kissé szélesebb felső fogással megcsinálsz 5 szabályos húzódzkodást, az szerintem már szép eredmény egy lánynál.
2017. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeles fogasra gondolok
2017. júl. 16. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A teremben ahová jártam edzett egy ideig egy fitnesz versenyző csaj.Nem a modell,hanem a fitnesz kategóriás.Ő teljesen lazán lenyomott hát napon 5x15 húzódzkodást.De azok kézen állnak,meg szaltóznak,szóval ők elég erős csajok a saját testsúlyos témában.Nem versenyző csajnál a teljes mozgástartományban végzett 5x5 már elég jó teljesítmény.Elérheted ha a progressziót nem spórolod ki az edzésedből ahogy a csajok többsége.Eleve húzódzkodásban érdemes 5 sorozatot végezni heti több alkalommal,nem pedig 3at,főleg ha fejlődni is szeretnél a gyakorlatban.
2017. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
A lányok 99 százaléka egyet sem tud huzodzkodni, szóval bármennyi jónak számít.
2017. júl. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előzőnek igaza van, hajrá, légy kivétel! :)
2019. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!