Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak 3 étkezéses izomnövelő...

Vannak 3 étkezéses izomnövelő diéták?

Figyelt kérdés
Célom minimális izomnövekedés , és étkezések között különböző tápkiegeket iszok/szedek!3 fő étkezést tudok megoldani itthon. Azért így kérdezem. Az első kaja után szoktam edzeni.Valami olcsóbbra lennék kíváncsi. Többen írták napi 1000Ft-ból is meg lehet oldani egy diétás étrendet. Most össze vagyok esve, csak 75kg vagyok. Természetesen linknek is örülök !

2017. júl. 18. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az étkezések száma mellékes, illetve merőben egyéni. Fogj egy szimpatikus diétát, lődd be a makrókat az egyéni szükségleteidnek s ízlésednek megfelelően s oszd el, ahogy neked tetszik.

Nem egy jó étrend létezik... Olcsó kalóriát kaphatsz szénhidrátból és zsírból is. Valami jó minőségű fehérjeforrás és zöldség alap, jól jöhet némi olajos mag is... Sok lehetőséged van.

2017. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!