Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi fehérje szükséges a...

Mennyi fehérje szükséges a testépítéshez?

Figyelt kérdés
Régen 2*testsúly/kg fehérjét ettem, de nem bírtam a túl sok fehérjét, puffadtam. Most 1*testsúly/kg fehérjét eszek, rendben vagyok, és nem látok visszaesést. Szintentartottam egy ideje. Most izomtömeget szeretnék növelni, ezt lehet magas szénhidrát és közepes fehérjebevitel mellett? Nehezen hízó típus vagyok, sok szénhidrát mellett sem zsírosodok.
2017. júl. 19. 21:47
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Lehet fejlodsz így is egy ideig, de jön lenne bevinni a kb 1,5 x ttkg fehérjét.
2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Az 1xtskg mellett éreztem magam kényelmesen, de elég kevésnek tűnik.
2017. júl. 19. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, aki 1-gyel is fejlődött, gondolom, ez inkább az elején van. Nekem is a másfél a szimpatikus, próbáld meg annyival, s meglátod, mi lesz.
2017. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 g/tstkg-nal próbáltad már?

Vagy kísérletezz, elsőre vidd fel 1,1-re, másnap 1,2-re és így tovább amíg el nem éred a puffadás szintjét, majd abbol vegyél el 0,1 grammot

2017. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!