Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől függ a kockák elhelyezke...

Mitől függ a kockák elhelyezkedése?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, vannak akiknek szabályosan vannak egymás mellett, van akiknek "el van csúszva".

Ezt lehet befolyásolni?

Lehet hülye kérdés.


15L



2017. júl. 20. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az izomtapadástól. Nem lehet befolyásolni.
2017. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszt. ment a zold kez.


gondolom akkor ezt elore nem is lehet latni.

meg lapos hasnal sem.

2017. júl. 20. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Csak akkor tudod meg hogy milyen a tiéd ha mar kidolgoztad. Szivas nem?
2017. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hat elegge, igen.


de hat meg mindig jobb az osszevissza mint a semmilyen, nem?!

2017. júl. 21. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Genetika s igazad van, jobb ez, mint a semmilyen. Én nem vagyok képben a profikkal, de a többiek tuti tudnak írni neked profi testépítőt, akinek nem szimmetrikus a hasizma, mégis boldogul :) Szóval ez nem a világ vége, persze szép lenne, ha mindenkinek jó genetikája lenne mindenféle szempontból... De nem ez van.
2017. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
68%
Hülye kérdés igen. Genetika, a tapadást nem tudod változtatni. Nem tudod lefejteni a csontozatrol az izmokat és arrébb tapasztani. Logic.
2017. júl. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És felmerült még egy kérdésem: Néztem képeket, de csak nőkről (semmilyen más szándékkal), és azt láttam, hogy a legtöbbjüknek össze-vissza vannak a kockáik. Ebből azt feltételezem, hogy a nőknél kevesebb az esély a szebb kockahasra. A kérdés pedig az lenne, hogy a feltételezésem valós? Vagy csak én látom így.
2017. júl. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!