Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes kar edzés után két...

Teljes kar edzés után két nappal mehet mell, hát amiben ugye a kar izmai benne van mint segédizom? (Többi infó lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn szerdán és pénteken szoktam edzeni. Eddig így csináltam: hétfőn edzettem bicepsz,tricepsz,váll és szerdán mell+hát majd pénteken láb,has (a mell+hát jól szokott menni nem túl sok). A hétfői edzésben sokat erősödtem de belegondolva a mell,hát tartalmazza a kar izmait is mellék izomként (pl: én többféle döntésben nyomok fekve ami váll is). Viszont erőben sikerült a bicepszemnek a tricepszemnek és a vállamnak is erősödnie ez bizonyíték, hogy nem sok? Az a baj, hogy mell hát után a vállam,tricepszem izomlázasabb szokott lenni mint sima kar edzéskor (pedig szabályosan csinálom kő keményen a karnapot is) és úgy érzem ha pénteken menne a mell,hát akkor meg hétfői kar edzésre nem lenne regenerálva a karom. Mit gondoltok baj ha bicepsz tricepsz váll után megy a mell,hát?

2017. júl. 25. 12:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!