Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fennal az esely, hogy soha...

Fennal az esely, hogy soha nem lesz olyan, mint regen?

Figyelt kérdés
Leestem 3 meter magasrol talpra. Semmi lila folt nincs rajta, tudom mozgatni is, de rallni nem tudok.

2017. júl. 27. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Fennal
2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvos latott mar?
2017. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, de mar be is lilult es megduzzadt.
2017. júl. 27. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor ajanlanam. Mert igy latatlanba senki nem fogja megmondani mennyire serultel meg. Ebbol komolyabb gond is lehet.
2017. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre! Ha nincs ki bevigyen, hívd ki a mentőt,kimennek érted, értem is kijöttek mikor elestem és kiment a bokám. Olyan valószínűleg soha nem lesz, mint régen, de ha nem gipszelik be mikor kellene, azzal egy életre hazavághatod. Nem éri meg!
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha el lenne torve, akkor folyton fajna. Ha nem terhelem, nem faj. Biztos zuzodas, arra meg nem kell gipsz.
2017. júl. 27. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember, bűnözés közben estél talpra, vagy mi, hogy ennyire félsz dokihoz menni?
2017. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk ugy, hogy hulyesegbol. :D
2017. júl. 28. 13:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokat javult mar. Szerencsem volt, hogy ennyivel megusztam. Arra jo volt, hogy tanuljak belole, mostantol sokkal elovigyazatosabb leszek.
2017. júl. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!