Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik hobbi szinten járnak...

Akik hobbi szinten járnak testépíteni azok mind esznek minden nap húst?

Figyelt kérdés

az nem baj ha mondjuk egy nap nem eszem annyi húst? és nincs meg a napi fehérje mennyiség amennyi kéne mondjuk a 100 gramm?Úgy értem, hogy nem elég az hogy ennék mondjuk reggelire 2 szelet teljeskiörlésű kenyeret meg rajta lenne sajt,sonka vagy szalámi esetleg májkrém? Szóval a napi 4-5 étkezésem úgy kéne hogy kinzézzem hogy reggel zakása,tizórai gyümölcs,ebéd:húsos főétel,uzsonna valamilyen fehérjét szendvics esetleg 1 konzerv tonhal és vacsorára megint valamilyen tojásos vagy húsos esetleg túrós főétel?

Egy másik téma: tegnap megprobáltam ezt a kalória deficites témát hogy lemenjen magamról a zsír réteg meg is volt a kardió, kevesebbet is ettem cukor nem volt edzés előtt volt egy alma amit ettem de edzés során csak az járt az eszembe hogy milyen éhes vagyok gyengébb is voltam :( nem élveztem annyira de úgy tudom ez kell hogy lemenjem rólam a zsírréteg nem? (kevesebb kalória,kevesebb cukor és több mozgás), de ez nekem nagyon nem tetszett, volt aki megprobálta férfi létére a kalória deficites dolgot és feladta? én mondjuk vékony vagyok de rajtam vagy egy kis úszógumi...



2017. júl. 28. 08:00
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%

Kalória deficitben tudsz zsírt leadni, szóval igen, elég sokan így dietaznak. De ott rontod el te is és még sokan mások is, hogy drasztikusan lecsökkentik hirtelen a kalóriát, így jó hogy nem lesz energiád és izmot is vesztesz ha nagy a deficit. Fokozatosan kell csökkenteni a ch-t.

A fehérje legyen meg napi 1,5-2g x ttkg, különösen dietanal ha nem akarsz izmot is veszteni. Egy nap nem gond ha nem jön össze, de törekedni kell rá. Ehetsz kevesebb húst is, sőt az sem kell ha megvan anélkül is a fehérjebeviteled.

2017. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!