Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor mégis ehet egyszerre...

Akkor mégis ehet egyszerre izmot építeni és zsírt égetni?!

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm lassan egy éve edz. Remek eredményekkel.


Heti 5x kardiózik, 30-40 percet/nap.


Heti 4x végez súlyzós edzést, igyekszik mindig egyre nagyobb súlyokkal dolgozni.


Na már most... 170 centi magas, 70 kilóról indult (lényeges zsírmennyiséggel - ergo jól láthatóan elvolt hízva egy kicsit). Most 77 kg és baromi szálkás, röviden: rengeteget nőttek az izmai és mellette a zsírt is eltüntette. Az állóképességéről meg nem is beszélek.


Az étrendje végig ez volt: napi 200g főtt csirkemell 500g rizzsel, 50g konzerves tonhal + 2 egyszerű kifli (nem teljes kiőrlésű), 4 tojásrántotta + 2 kifli, edzés után 1 adag 100% whey. Hát nem avilág legjobb étrendje.. :D


Akkor most hogy is van ez? :D Bizonyos mértékig tud az ember izomzatot építeni úgy, hogy mellette kordában tartja a zsírmennyiségét is (olyan szinten, hogy kockás a hasa)? o_O


2017. aug. 2. 11:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, kimaradt a kérdésből egy L* betű :D
2017. aug. 2. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Hogy ne lehetne? Mindjárt jön valaki aki erre azt mondja majd, hogy ez csak kezdőknél van stb.


Hát én nem is így fogalmaznám, inkább úgy mondanám, hogy amíg a testzsírtömege nagy valakinek addig viszonylag simán mehet a kettő.


De itt a lényeg az, hogy később sincs értelme a tömegelésnék. Ráadásul sok kezdőnek eleve azt javasolják, hogy tömegeljen, ez csak ahhoz vezet, hogy bezsírosodnak. Tudom, tapasztalatból mondom, én is hülye voltam anno.


Másrészt, mi az, hogy nem a világ legjobb étréndje? 500 g csirke kéne, mert a sobbilderen azt írták? :D Vagy nem jó a kifli, mert az Update részvények leesnek tőle?

2017. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

étrendről annyit, hogy a makróarányokon van a lényeg

de egyébként ha igy van ahogy irtad, akkor rohadtul bemákolta hogy neki ez igy kijött, én is igy akartam kezdeni de forditva sült el, izmot nem épitettem de zsir se ment le, csak mozogtam, hiába edzettem jó súlyokkal jól, nem haladtam egyről a kettőre, aztán elszántam magam a tömegelés mellet és jött az izom, utána leszálkásitottam

lehet próbálkozni de ha nem válik be ismerjük fel időben, hogy igenis külön-külön kell megoldanunk

2017. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom neked mi a szálkás, de ha 10 tzs alatt van, esélyes h becuccolt.170-hez 77 kilóval szálkásan az elég jó
2017. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem cuccolt semmit -_-


Aki eredményes, az rögtön cuccol? -_- Istenem...

2017. aug. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!