Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mióta elkezdtem edzőterembe...

Mióta elkezdtem edzőterembe járni, a szép nagy fenekem lement, a cicim szintúgy, a hátam szélesebb lett a combom vastagabb. Tehát összeségében férfiasabb lettem. Hogyha befejezem az edzést mindez visszaváltozhat olyanná mint volt?

Figyelt kérdés

Heti 4-5x jártam edzeni

16/L



2017. aug. 3. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ahol már*
2017. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó, de állandóan előadjátok, hogy csak nagy súllyal kell guggolni meg felhúzni és akkor mindenkinek jó segge lesz, mert csak izom kell hozzá, de ez hazugság. 2 csaj közül ha az egyik kevesebb izmot szed fel a seggére, viszont hízékony seggre és megy zsír is esélyes, hogy annak sokkal szebb kerekebb, formásabb lesz. Ezért írtam.
2017. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#9-es válaszoló:

Hát februártól májusig elég intenzíven, volt hogy heti 6-7 is, azóta olyan heti 4 átlagban.

2017. aug. 5. 23:45
 14/15 anonim válasza:
Minek jártál edzeni, ha megfelelt a segged(és egyebek)?
2017. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert dagadt voltam mindeközbe (húsos derék, nagy combok stb.)
2017. aug. 7. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!