Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Szaszhegye...

Mi a véleményetek a Szaszhegyessy Zita 30 napos fitness kihívásáról?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Azt se tudom kiaz. Engem ne hivogasson ki valami senkiházi liba.
2017. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fuj
2017. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! te végül megcsináltad? pont ma kezdtem én is. Használt valamit?
2018. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szászhegyessy Zita nagyon aranyos és szuper videókat csinál, a kihívás mellé étrendeket, motivációs videókat, excel táblázatokat ad. Benne vagyok a momentum csoportban így elsőkézből látom a fejlődéseket amit a kíhívásban résztvevők megosztanak egymással. Az edzések elején nincs szükség speckó eszközökre (később is max gumikötélre stb.)


Zitának létezik eddig az alap kihívás videója, ami a kezdő videó (30nap), a kihívás plusz (+30nap), a 90 napos kihívása. Azt szeretem a legjobban a videókban, hogy minden videó elején van bemelegítés és minden videó végén nyújtás, 7 naponta pedig csak nyújtás.

Ahogy a csoportban látom a 120 nap alatt (kihívás plusz nélkül) átlagban 12-13kg-ot fogynak a lányok.


Fontos megjegyezni, hogy ez nem fogyókúra! Életmódváltás tehát tartós, számolással vezeti le kinek hogy ès mennyit szabad fogynia egy héten (heti 0,3-0,7kg) mindent elmond ami csak felmerülhet kérdésként és akár a facebookjára is írhatsz mert ott is válaszol.


Személyes tapasztalatom még nincs, mert egyetem utolsó félévében jártam ès nem volt időm elkezdeni csak az étkezéseket igyekeztem tartani hogy rászokjak az egészséges ételekre. De a csoportot végig figyeltem (Január 3.-án csatlakoztam) és láttam milyen sokan vàltoztatnak életmódot és hogy mennyit fogynak vele!


2 hete kezdtem el én is, eddig 1,5kg-ot fogytam. :)

2018. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!