Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában napi 3-4 gömb fagyi...

Diétában napi 3-4 gömb fagyi belefér, ha beleszámolom a makrókba/kalóriába?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden nap, olyan másfél-két hetente gondoltam..

2017. aug. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Simán.
2017. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
az nem gombóc? :D de amúgy bármi belefér, ha beleszámolod...azért nem ajánlják, mert egyrészt összevissza dobálja a vércukrot és hamar éhes leszel, viszont már alig ehetsz a fagyi után mert annyira sokat levon a napi kajaadagodból..és semmi hasznosat nem viszel be vele. De nem profi testépítő vagy, ne ragaszkodj a csirke rizs brokkolihoz, mert előbb utóbb megunod aztán feladod az egészet kajálással edzéssel mindennel együtt..nem kell patika mérlegen mérni a csirkét, meg nem kell megszámolni a rizsszemeket, csak egyél egészséges kajákat, meg nyilván fehérjében gazdag legyen az étrended és kész. hobby testépítőknek ennél jobban nem kéne túlgondolniuk. és ezt a "hobby testépítőt" nem lekicsinyítően mondom, mert én is az vagyok sőt, még csak nemrég kezdtem. de így gondolom...nekünk nem kifizetődő az a sok áldozat amit a profi testépítők hoznak.Meg cuccozás nélkül olyan eredményeket el se lehet érni szóval kár a gőzért.
2017. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden belefér ha kalóriába is belefér.
2017. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Okés. :)

Én még megragadtam a tiszta testépítő étrend mellett. Nem éppen csirke+rizs, elég sokoldalúan kajálok, de valamiért mindig kis bűntudatom van, ha finomított cukros, fehér lisztes cuccokat eszem. Még ha a kalória stimmel is.

2017. aug. 14. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aki 0%ot adott a hosszú és értelmes véleményemre, miközben senki se írt jobbat, csak annyit, hogy "igen" vagy "belefér"..megkérdezném az ilyen emberektől, hogy miért tették de egy szót se érdemelnek az ilyen szánalmas hulladék emberek. Ha legalább írnának értelmes választ...de nem tudnak. egyszerűbb pirosat nyomni azt cső :D remélem ez lesz a legnagyobb örömötök az életben. mostantól bárki válaszol megy a piros meg az eddigiekre is. muhahahahaaa édes a bosszú
2017. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom miért vagytok itt rápörögve erre a pontozásra, én pont leszarom.nyugodtan adjatok pirosat, megse nézem :)))
2017. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem se érdekelne, mert nem a pontok miatt válaszolok, úgyse érnék velük semmit mert napi 5-6 kérdésnél többet meg se nézek, de azért igazságtalannak tartom, amikor valaki ok nélkül lepontozza a segítő szándékú kérdésem, miközben az illető semmi értelmeset nem tett hozzá a témához, csak lepontozza a másikat. az meg a másik amikor azért pontoznak le egy teljesen szubjektív témában, mert nem egyezik a véleményem/izlésem a másik emberével...milyen szánalmas mááár?...szóval nem a pontok érdekelnek, hanem rosszul esik, hogy ilyen emberek élnek a földön..feleslegesen fogyasztják a levegőt és a vizet
2017. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!