Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha még viszonylag erős izomláz...

Ha még viszonylag erős izomlázam van, nem regenerálódhattam teljesen?

Figyelt kérdés

AB-AB edzés csinálok, hétfőn volt mell-hát-váll, holnap jönne ugye megint, de még elég szépen érzem mindenhol az izomlázat. Előtte volt egy másfél hét szünet, lehet amiatt van ez, hogy hirtelen kapott terhelést, mert nem csináltam most sem másképp, mint azelőtt. Máskor ilyenkorra már jól vagyok. Mellre és hátra 7-7 sorozat ment, vállra 4 nyomás, 2 oldalemelés.


(Ma pihinap van ugye, és még elmentem volna csinálni egy HIIT-et. Nem gáz, vagy inkább hagyjam regenerálódni magam? Tömegelek éppen.)



2017. aug. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Én a helyedben pihennék. Ha nagyon túlhajszolod magad, akár gyengülhetsz is. Én régebben ráedzettem egy ilyen izomlázra, és rajtam maradt a bemelegítősúly...
2017. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihenj, ha ráedzel csak rosszabb lesz. Inkább várj 2 napot, minthogy kiessen 1-2 hét.
2017. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Köszi a válaszokat!
2017. aug. 16. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!