Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnak ennyire erősek...

Hogyan tudnak ennyire erősek lenni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és sokat nézek ilyen motiváció videókat. Ott szoktam látni, olyan brutálisan erős nőket, hogy az valami iszonyat. Húzódzkodik tárcsával a derekán, fekvőzik fél kézzel, súllyal a hátán. De a teremben is szoktam látni, hogy olyan erős nők vannak, könnyedén guggol 60 kgval. 15 éves korom óta sportolok. Főleg küzdősportokat, el is értem jó eredményeket. Körülbelül 4 éve csapott meg a fitnessz hullám, de hiába edzek lelkiismeretesen, meg nem lazsálok, képtelen vagyok ilyen erőre szert tenni. Ha 40 kg-val végig tudom csinálni a guggolás szériát már boldog vagyok. Húzódzkodni egyáltalán nem tudok, a futásom is olyan, hogy nem csapnivalóan rossz, de nem is jó... Az átlag lányokhoz képest erős vagyok, de azokhoz képest akik edzenek meg iszonyat pocsék. Meg kinézetre is...úgy nézek ki mint egy lány, akinek jó a genetikája, de nem sportol. Úgy érzem elakadtam a fejlődésben és nem tudok túllendülni.

2017. júl. 4. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen motivációs videókban vagy egyéb "pro" videókban az emberek már rég átestek a ló túloldalára. Nem hobbi szinten űzik, nem hobbi szerű kiegészítőkkel.

1 kezes fekvő tárcsával a hátamon.. Nos az még nekem is megterhelő lenne férfiként. Pedig csak-csak hozom az atletik kategória küllemét és a crossfittben is jártas vagyok.

Bár ismerek olyan lányt, illetve nőket akik 80kg-al is leguggolnak párszor, viszont rajtuk látszik is. Hatalmas és feszes valaguk és combjuk van. Koránt sem a "jó genetika"-t tükrözik.

2017. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
edzésterv? étrend?
2017. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 paper_chaser ***** válasza:
Étrend kell.
2017. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az étrendem az okés. Meg annyira nem is a külsőm bánt, hanem a gyengeségem.
2017. júl. 4. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mint tudjuk, a kettő nem függ össze :DD
2017. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát. leírhatom. A verseny súlyom 70-68kg. Most 72 vagyok. Ezért 150gr fehérjét eszek, a ch-maz olyan 160 körüli.(de minimum130). Amikor normális állapotban vagyok, tehát nem kell vinnem a súlyom lefelé, akkor 150 gr fehérje, és olyan 200gr ch.Ezzel tudom tartani a súlyom. Ha mennei akarok felfelé akkor kicsit dobok még a chra. A zsír az 40gr. Amiket eszek a szokásos: Hús, zöldség, hal, rizs, teljes kiőrlésű tészta.. De ha valamilyen szociális esemény van, akkor a szemét is lemegy, de beleszoktam számolni. Az edzésem az úgy néz ki: heti 3X kondi, 3X judo, meg kétszer szoktam ilyen köredzést csinálni magamnak mikor már jó idő van. Az csak saját súlyos és rövidebb. 30 perc max. Szóval ennyit tudok leírni. (A kondiba vetkőzni szoktam,meg törekszem magasabb intenzitásra )
2017. júl. 5. 04:09
 7/11 anonim ***** válasza:
kevés a kaja meg edzés is rossz, mit vársz?
2017. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz?
2017. júl. 5. 10:56
 9/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy a kcal-om mos,t lefelé menet 1700 de egyébként súlytartásnál 2200-2500
2017. júl. 5. 10:58
 10/11 paper_chaser ***** válasza:
Ne vetkőzős sorozatot csinálj, hanem nagyobb súllyal dolgozz. Keress rá az ICF 5x5-re.
2017. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!