Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy jól nézek...

Miért mondják, hogy jól nézek ki, ha nem is? NEm is vagyok annyira izmos, mint kellene, zsíros is vagyok. Szerntem nagyon rossz a formám. Testképzavarom van?

Figyelt kérdés
Lány ismerősök szerint nagyon jó a testem, nekem viszont nem tetszi. Ha ülök, gyűrődik a hasamon a zsír, ha lenézek magamra, nem azt látom mint a tükörbe, hanem zsírt. De ha tökörbe is nézek vékony karokat látok, lapos zsíros mellizmkat, semmilyen vállakat... Csak azért monják, hogy jól nézek ki, mert nincsenek hozzászokva a sportosabb külsőkhöz? Én hogy naponta átok konditeremben embereket, látom, hogy nagyon rossz a formám.

2017. aug. 17. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Annyira nem szar. Szerintem rossz szogbol alulrol fotoztad. Ez nem valami elonyos. Kicsit vastag a derekad es vallad tenyleg nem valami szeles. Ha kerekebb lenne a vallad es szelesebb, sokat dobna az osszkepen.
2017. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Átlagembernek ez kigyúrt. Négy év edzés után viszont jól látod, ez gyenge forma.
2017. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát szerintem ez sokkal vonzóbb mint egy izomagyú hülye akinek az élete h már hajnalban keveri a porokat. Szerintem jól nézel ki és nincs okod keseregni.
2017. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Haha :D Most akkor ugyanott vagyok. Magam, és más srácok szerint szar, egy csaj szerint meg jó. Mondtam én... :D
2017. aug. 18. 11:05
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen okés 24/f
2017. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, azért ne ess túlzásokba. A "szar" test nem itt kezdődik, bár való igaz, hogy nem egy nagy forma - egyelőre. (Női vélemény volt. :))
2017. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad."


Hogy lehet hogy sose pontoznak le?

2017. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem jó kép, szerintem kb. úgy hatsz, mint a párom 63 kilósan, de ő soha nem edzett és nem akar izmokat (egyelőre?), a karja pedig 27-es. Nem tudom, szög, fény, akármi, de iszonyúan nullának látszol rajta, nem látszik, hogy edzel.

Nyilván élőben más.

S van, akinek a sokkal, sokkal véznább test is bejön, az ízlés már csak ilyen.

2017. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17: Ezt ne tőlem kérdezd... :)
2017. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sokat segít ha nem írogat ebbe a kategóriába, itt szeretnek lepontozgatni :)
2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!