Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a teendő, ha a mellizom...

Mi a teendő, ha a mellizom elmarad a többitől?

Figyelt kérdés

21F


1 éve edzek, mostanra eléggé szép testalkatra tettem szert, azonban jól láthatóan a mellizmom edzése nem úgy halad, ahogy annak kéne.


Többen is mondták, hogy genetikai oka van, ami bezony igaz is. Nekem valahogy nem adatott meg "olyan szép mellizomzat", mint másoknak :D


És hát na... a hátam és a vállaim, valamint a karjaim ellenben meg olyan ütemben nőnek, hogy azon sokan el-el csodálkoznak. Úgy tűnik, nekem ezekből adtak az égiek jobbat az átlagnál :D Ezzel nem fényezni akarom magamat, a probléma az, hogy jól láthatóan le van ezektől maradva a mell, ami nem kicsit zavaró esztétikailag.


Mi a teendő ilyenkor? Heti max 2x edzem a mellizmot, ezt kéne emelni többre? Vagy minden napra bedurrantani még 2-300 fekvőt? :D Mindent tanácsoltak már, de gondoltam itt is meghallgatnám pár ember véleményét. Szóval... mi legyen?


2017. aug. 18. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi gyakorlatot végigolvasni is rossz volt.

Én heti kétszer edzenék csak fekvenyomás. A bemelegítősorozatok után 6 munkasorozat 5-6-os ismétléstartományban. Sima egyenes padon, nem kell döntött pad, meg tárogatás se.

2017. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem se a legjobb genetikailag, heti 2x nyomok egykezes sulyzokkal, a hosszú karom miatt nekem ez jobb. 6-7 szériát szoktam 5-8-10 ismétléssel,mikor hogy van erőm. Időnként tolodzkodom is, az is jó neki,úgy vettem észre.
2017. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!