Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy edzetek?

Ti hogy edzetek?

Figyelt kérdés
Milyen felosztásban, bontásban, hány és milyen gyakorlatokkal, heti hány sorozatot csináltok egy izomcsoportra, hány ismétléssel?

2017. aug. 19. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

En tobb ev osztott edzes utan tertem at par hete a tejles testes HST edzesre.

2 hetente csokkeno ismetles (15-10-5), minden edzesen emelem a sulyt, heti 3 nap, max 2 gyakorlat es max 2 sorozat minden izomcsoportra.

Eddig bejott. Pl. Meg sohasem nyomtam bele eddig 2×5-ot 100 kiloba.

A testkepem is kicsit kezd atalakulni, comb, vadli mintha vastagodott volna.

Osszessegeben pozitiv. Vegre egy kis valtozatossag es a sok stagnalas utan egy kis fejlodes.

2017. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétfelé bontott terv, ABA-BAB rendszerben. Egy izomra Max 2 kedvenc alapgyakorlat, nagyobb izmokra heti 12-14 sorozatot csinálok,kisebbekre 10 megy. Ismétlés 4-10 között,mikor milyen erőben vagyok ebben a hőségben. Nekem hidegebb időszakokban sokkal jobban megy az edzés, olyankor főleg 4-6 ism. tartományban edzek.
2017. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, felosztás A-mell,hát,kar, B- láb váll,has. De ezt megcserelem időnként mell-hát -váll, láb -kar-hasra.
2017. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kétfelé osztott és heti 3x megyek. Szóval egyik hét A-B-A, másik héten B-A-B.


A: guggolás(6),fekvenyomás(6),bicepsz(5),tricepsz(5),vádli(5),has(5)


B: felhúzás(6),evezés(6), csuklya(5), vállból nyomás(4), oldalemelés(4), hiperhajlítás(4)


Zárójelben a munkasorozatokat írtam. Mindenhol nagy súly és kevés ismétlés(4-6)

2017. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A-B bontás, heti 4 összesen


A: fekvenyomás rúddal, egykezesekkel, fejfölényomás, guggolás, vádli, szűknyomás, oldalemelés


B: Felhúzás, vállvonogatás, húzódzkodás, evezés, facepull, egykezes bicepsz, kalapács meg csuklóhajlítás pihenés közbe bicepsznél.


Ismétlések meg sorozatok változóak, de nagy általánosságba 4 sorozat 6-8 ismétléssel.

2017. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hasazni meg otthon szoktam, lábemelés lógva meg most a dragonflaggel próbálok haladni.
2017. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bo tiz ev hobbiedzes meg kihagyasok utan nyarok elkezdtem a szetszedett edzest. H mell k hat cs vall p kar sz lab. Az edzeseken meg mindig varialok, altalaban Kiss Jeno oldalarol nezem az edzeseket. Szettezek enis, sose ereztem akkora bedurranast mint a szeparalraknal es latszik is a fejlodes.
2017. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4es, nem sok a B napon a hát? 17 sorozat, és ha egyik héten 2db B napod van, az 34. Tudsz regenerálódni?
2017. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hiperhjlitast mem számoltam bele,bocs. Csak akkor meg még több. Bár sztem deadlift után nem kell hiperh., vagy igen?
2017. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, mivel ezek ugyebár nem ugyan arra az izomra mennek. A hát az egy eléggé tág fogalom :) Csuklya, széleshát, gerincmerevítők, felhúzásnál farizmok meg combhajlító dolgozik inkább, szóval összeségében nem túl sok.
2017. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!