Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezért mondják, hogy mindig...

Ezért mondják, hogy mindig magunkhoz csináljuk az edzéstervet?

Figyelt kérdés

Eddig mindent próbáltam, ICF 5x5, Starting Strength, stbb.., de nem jött be egyik sem, nem volt kedvem végig csinálni az edzést.


Tapasztalatom szerint, nekem heti 2 guggolás elég, mert a 3. mindig rosszul sikerül, vagy nem tudom emelni a súlyt, stbb..


Evezésnél jobban preferálom a kicsit magasabb ismétlésszámot, kb. 8-10.


Fekvenyomásból akár heti 3-at is bírnék, itt is inkább a kicsit magasabb, 6-8-as ismétlés szám jön be.


És még egy csomó minden van, amit máshogy csinálnék, máshogy jön be, mint pl. az ICF-ben.


Csináljak a saját tapasztalataim szerint edzéstervet, olyat, amit szeretek csinálni?


2017. aug. 27. 08:42
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
66%
Csináld úgy. Nincs gond azokkal amit leírtál.
2017. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más jön be, ki kell tapasztalni. Én idén a szettezést kezdtem el, és mindig variálom a gyakorlatokat, és sose durrantam előtte a sima edzéstől úgy mint ezektől. Meg nem unalmas az edzés sem. És a súlyokon se pattogok, mert szettekben kisebbekkel dolgozik az ember.
2017. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
78%
Nem a bedurranas a lényeg, nem attól fejlodsz. Fekvotamasztol is bedurransz vagy parketta csiszolastol mégsem leszel egyikkel sem izomállat. Naturalban nagy suly kell.
2017. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor biztos csak a levegő ment be a bőröm alá. Ne legyél már olyan okos. Nem ma kezdtem, tudom mitől fejlődök és mitől nem.
2017. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szettezz csak, majd rájössz.
2017. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ja biztos több tapasztalatod van szettezős gyerek, én csak 32 éve edzek.
2017. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!