Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyak izom? Létezik ez?

Nyak izom? Létezik ez?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik ez az egész, de nem szoktam nyakra edzeni és szerintem nem is lehet.

De még is meghúztam. Nem ez a nyak elfekvős fájdalom van.

Ha fekszem és egyik oldalra húzom a nyakam akkor érzem, hogy faj, de nem is ez a lényeg! Hanem hogy ott is rendesen izmos már.

Mitől vagy milyen gyakorlattól erősödik, nő ott az izom?



2017. aug. 29. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, nagyon is lehet nyakra edzeni, küzdősportokban szokás is. Viszont ésszerűen kell csinálni, mert ha ott elrontasz valamit az sokkal szarabb dolog lesz mint mondjuk a karodnál. Legbiztonságosabban és legegyszerűbben úgy lehet edzeni hogy lefekszel a padra, a fejed lelóg és a nyakaddal felhozod, majd leengeded. Súlytárcsákkal nehezítheted, mind a négy irányba lehet(a nyakon lévő legnagyobb izmot a fej előre hozásával bírod edzeni).
2017. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!