Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám "kimaxolni" magam?

Hogy tudnám "kimaxolni" magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 16 éves fiú vagyok és van egy célom, hogy jövő nyárra (2018 junius) kihozzam magamból a legtöbbet. Nem akarok egy kétajtós szekrény lenni főleg nem 10 hónap alatt de szereték legalább egy olyan testet amivel azért lehet "rajolni" a strandon jelenleg kb egy 9-10kg felesleg van rajtam. (189 cm/94kg) régebben már edzettem de egy 2hónap után motiváció hiányában abba hagytam eltelt fél év és megint kezdődött de aztán megint abba hagytam most ELHATÁROZTAM magamat de attól tartok hogy ez a 10hónap nem lesz olyan sok idő mint amilyen eredményt szeretnék (egy kis hát izom,kockás has, és egy jó bicepsz/tricepsz,mell) mivel van rajtam felesleg ezért egyszerre szeretnék tömegelni/szálkásítani. De ha már így "sürget" az idő a cél ig akkor legalább tudnátok pár "tippet" adni hogy mivel tudnám a legtöbbet kihozni magamból ezalatt a 10 hónap alatt? Gondolok itt a mindenféle apró tippre pl: fehérjékre (milyen fajtát igyak,edzés előtt vagy után érdemesebb-e?) és mindenapró tippet megköszönnék amivel legalább egy iciri-picirit is meg "rövidíthetem" a folyamatot előre is köszönöm a válaszokat!🙂 Ui: tudom hogy az testépítés nem 10 hónapról hanem egy egész életvitelről szól és ezzel tisztàban is vagyok hogy ennyi idő alatt nem leszek Schwarzenegger de nekem ebben az időintervallumban kéne "összehoznom" valamit.🙂

2017. aug. 30. 20:09
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
82%

Svarci sosem lennel naturalban, szóval ilyet kár is leírni. Szalkasito diéta kell és heti 3 napos teljes testes edzés. Guggolas, fekvenyomas, heti egyszer felhuzas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, csigás letolás, vagy tarkohoz engedés egykezessel, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 munkasorozat. Heti pár kardio is mehet.

Feherjepor nem kell, ha megvan szilárd kajából is a napi 1,5-2g x ttkg fehérjebevitel.

2017. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🙂 De edzés tervem már van!🙂 Én inkább olyan tippekkere lennék kiváncsi amivel a "kondin kívül" otthon is hozzá tudok járulni a gyorsabb izom regenerálodáshoz és növekedéshez ilyen például az hogy mettől-meddig érdemes aludni egy nap mit ajánlott többet fogyasztani/kevesebbet fogyasztani, stb🙂
2017. aug. 30. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

System

Ez a kulcs. Mindig kb ugyanakkor fekudj le, es kelj fel. 6-7 ora,a minimum!

2017. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nincsenek ilyen tippek, ezekre a dolgokra találták ki a sok hülyeséget amit sokan bekajálnak és megvesznek

edzél,egyél,aludj, ha nincs akaraterőd ehhez akkor ne akarjál jól kinézni

2017. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Neked kell kitapasztalni, hogy nálad mennyi alvás ami jó, nem vagyunk egyformák.
2017. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd le az edzéstervedet :)
2017. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!