Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ötlet lenne szűknyomás...

Jó ötlet lenne szűknyomás helyett tolódzkodni (súllyal)?

Figyelt kérdés
Teljestestes edzést csinálok.Hétfő péntek,vagyis heti 2x van fekvenyomás,szerdán pedig szűknyomás.De a mellem nagyon satnya,le van maradva.A fekvenyomásom is gyenge a többihez képest.Gondolkodom rajta,hogy mi lenne,ha bevezetném a tolódzkodást.Az jobban megy mellre,a szűknyomás inkább tricepsz.

2017. szept. 15. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Működhet.
2017. szept. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szűk nyomás trixepsz??? Nekem mindig a mellem durran be sokkal jobban. Tolódszkodásnál meg szarul csinálod, ha mellre megy, mert ott meg a tricepsz a lényeg....egyenes törzs kell hozzá, de lehet, hogy félre értettem.
2017. szept. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
69%
Jó a tolódzkodás is tricepszre, főleg ha nem dőlsz bele, mert beledőléskor jobban bekapcsolódik a mell.
2017. szept. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én pont hogy most a mellem akarom erősíteni,mert nagyon gyenge.A tricepszem viszont nagyon is jó
2017. szept. 16. 12:35
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Akkor meg dőlj előre kérdező és jó lesz mellre.


Nem én pontoztalak le és eleve egy lepontozás miatt nem írna ki százalékot, pláne nullát. Ahhoz több ember nullás lepontozása kell, hogy megjelenjen nálad egy nulla százalék.

2017. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!