Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha férfi...

Mit csináljak, ha férfi létemre nagy és nőies a seggem?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy nem az a tipikus férfiseggem van, ami úgymond "lapos" tehát eloszlik az ember testén, hanem nekem viszonylag "rövid" a seggem, de kb. kétszer akkorára dudorodik ki hátra, olyan mint valami csomagtartó. És ez férfi létemre nagyon zavar, mivel ráadásul izmot és zsírt is könnyen szedek fel erre a területre, így még rosszab a helyzet. Ráadásul egy tömegelés elején vagyok, így nemtudom milyen lesz 1 év múlva, mert már nagyon groteszkül néz ki, olyan vagyok vele mint valami torzszülött.

2017. szept. 16. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

KÉPET!!! no homo


Amúgy az egyetlen izom ami bejön a nőknek az a farizom, szóval neked már nem is kell edzened többet. Gratulálok!

2017. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ülj rá a kezeidre
2017. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akkor próbáld a lábad olyan gyakorlatokkal edzeni, emihez nem kell a farizom.
2017. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Képet kapunk esetleg? :D
2017. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én szívesen küldenék képet a mutáns "kis" hátsómról, csak akkor szerintem 1 hét múlva viszontlátnám egy híres felnőtt oldalon, hogy "Matheus ezzel a kapszulával növelte meg ekkorára a férfiseggét" és a társai. Úgyhogy a képzeletetekre bízom a látványt. :D
2017. szept. 16. 14:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy #3-mas köszi a válaszod, lehet akkor az lesz, hogy hagyom a hőn szeretett guggolásomat, és áttérek más gyakorlatokra...
2017. szept. 16. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom elképzelni... De ha izmos, az jó. Zsíros ne legyen, egyél úgy, illetve szálkásíts időben.

Ha kerek s nem lapos, az szerintem jól néz ki (bár nekem eleve a nők tetszenek jobban esztétikailag. különben nő vagyok és a párom férfi), de ha úgy dudorodik hátra, mint egyes nőké, azt még nőiben sem szeretem. Viszont a genetikával nem tudsz mit tenni. Nehezen képzelem el, hogy az izom miatt rosszul nézzen ki egy fenék... Inkább a zsírra vigyázz.

2017. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: ezért abbahagyni a guggolás b*ziság. Ami a farizmot nem veszi igénybe, azok az izolált térdnyújtás és térdhajlítások, amik leginkább arra jók, hogy szétmenjen a térded. Arról nem is beszélve, hogy ezekkel a gyakorlatokkal sehova nem fogsz jutni. Tőlem kipróbálhatod, de szólj pár hónap múlva, hogy igazam volt. Köszi.
2017. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ahh cserélhetnénk...nekem meg lapos seggem van nő létemre :(
2017. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ráálnék a comb izolációs gyakorlatokra, akkor összeesne a seggem? Mert már tényleg nagyon kezd zavarni, állandóan néznek a kondiba, a héten meg sunyiba lefényképeztek egy gyakorlat közbe...
2017. okt. 29. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!