Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő edzésterv az icf +...

Erőemelő edzésterv az icf + ők naturálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne az első kérdésem, hogy az icf inkább erőemelő edzésterv, mint testépítő nem? .)

pl 5x5 ismétlés, és a gyakorlatok is inkább erőemelő, mint izolálgatás meg ilyenek? :)

Második kérdés. ők lehetnek naturálok?

[link]


[link]


(Nyugi, a 2. kérdés nem komoly, csak lehet valaki elmosolyodott legalább :) )

További szép estét!



2017. szept. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon a szinten ahol a legtöbb edzőterembe járó srác van, nem kell annyira specializáldóni, hogy zsírerőemelő vagy atombadis edzést csinálsz. Itt még az izom és erőnövelés nagyon szorosan összefügg, ha jól tudom az ICF-nek pont az a lényege, hogy ezt integrálja, bár én nem azt végzem, ezért nem ismerem pontosan.
2017. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Izmosodsz bőven 5x5 tervvel is. Sőt, naturalban ez az ami működik, nem a kis súlyos izolalgatas. Aki meg azt hiszi, hogy ezek naturalok az nagyon nem érti a dolgokat.
2017. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt tapasztaltam, igen.

És amugy a Pokolgép énekesének jelenlegi formája mondható jónak ?

(Bocsi, most nem tudok kéoet rakni)

2017. szept. 20. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, szerintem elég jó formában van, igen.
2017. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ICF-ben vagy néhány, az erőemeléshez fölösleges gyakorlat, tehát nem erőemelő program.
2017. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!