Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Butaságot csinálok, ha kocogás...

Butaságot csinálok, ha kocogás mellett edzek is?

Figyelt kérdés

Egy nap, egymás útán.


Biztos az lesz az első kérdés, hogy mi a célom vele. A mindkettőt élvezem, és imádom hogy levezetek vele minden feszültséget. Ennek ellenére örülnék, ha folyamatosan látszodna fejlődés mindkét területen.

A kocogással nagyobb táv lefutása a cél. Az első célom az 5km.

Míg a kondiparkozásban tetszenek a húzódszkodások, fekvőtámaszok.


Egyébként nő vagyok. Szóval feszességnek, nőies formának, kicsit kockás hasnak,hajlékony testnek örülnék.


Olvastam, hogy az egyik sporthoz a szénhidrátbevitelen, másiknál a fehérjebevitelen érdemes növelni. Akkor itt meg is bukott az egész?

Hogyan csináljam?


2017. szept. 27. 07:05
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem bukott semmi. Fehérje napi 1,5-2g x ttkg. Zsír dietaban kb 0,5g x ttkg. Ch meg annyi, hogy tudj zsírt leadni, ha az a cél. Tomegnoveleskor meg több ch és kicsit több zsír. A fehérje marad mindkét esetben az amit írtam. Kezdők eleinte tudnak zsirleadas mellett is izmosodni, kalória mínuszban is. Szóval no para.
2017. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem mond ellens egymásnak a kettő. Sőt többféle edzés kombinálásával tusz igazán fejlődni, formásodni. A kondiparki erősítő edzéstől az izomtömeged növekszik. A kardioedzéstől a keringési rendszered fejlődik és a megfelelő intenzitás és időtartam után zsírt égetsz, megelőzöd, hogy feljöjjön aminek nem kell, a kettőtől együtt meg feszes, tónusos leszel.

Érdemes időnként más edzést is bevetni: bicikli, úszás, torna..., amihez kedved van. Hajrá!

2017. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi!
2017. szept. 27. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Még valami: nekem nagyon bejön ha egy lány húzódzkodik. Szeretem a formás hátat, vállakat. Ne féjl tőle, hogy túl izmos leszel! Formás leszel!
2017. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!