Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés közben nem leszek...

Tömegelés közben nem leszek túl zsíros, megéri így tömegelni?

Figyelt kérdés

Most is van rajtam zsír, leginkább a hasam és a combom zavar, de mindneki azt javasolja, hogy lassan tömegeljek és utána szálkásítsak le, hogy Legyen mit leszálkásítani és legyen rajtam izom, mert elvileg csak akkor éri meg szálkásítani.Ugyan izmosabb is leszek de dagadtabb is? :O Szóval végülis eleinte rosszul fogok kinézni amíg tömegelek és utána szálkásításnál fogok jól kinézni?

Alapból is tömegnövelést ajánlottak, plusz anno régen egy edző mondta, hogy a testem tele van kollagénnel(?) és emiatt eléggé nyúlós a bőröm és ha tömegelek akkor kitölti az izom és az jól néz ki.

Most akkor hogy van?Amíg van rajtam kicsi zsír ne is tömegeljek?



2017. szept. 27. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A te döntésed, tömegelsz vagy szálkásítasz előbb. Ha zavar a háj, szálkásíts, az úgyis gyorsabban megy s utána már látványosabb lesz, ha izmosodsz. De van, aki nem akar vékony, se sok izom, se háj lenni. Mindkét út rendben van, csináld, ahogy neked szimpatikus.

Ha jól tömegelsz, nem kéne sok zsírnak feljönnie, de ez genetika is, van, aki minimálisan zsírosodik, akár nagyobb többletnél is.

2017. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlodDrunk ***** válasza:

Ha nagyon túlsúlyos vagy szálkásíts ezt neked kell tudnod,csont soványra lefogyni nincs értelme.


Tömegelés natúrban simán mehet 1 évig,nem fogsz túl sok izmot felszedni ezért kell vigyázni,mert ennyi idő alatt elég sok zsír is fel jöhet.

2017. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tömegelés mehet 3-4 évig is
2017. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!