Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki skytech jumbo-t (neon...

Aki skytech jumbo-t (neon zold) hasznal tudna segiteni egy kezdonek? Mikor, hogy mennyit igyon? Edzes stb. Izomtomeg novelesre.

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Agyrákot kapok, mikor skytech-nek ejtik.. Az SCITEC SZÁJTEK nem SZKÁJTEK.

Amúgy szart sem ér, cukros és kevés benne a fehérje. Vegyél helyette egy olcsó fehérjét és keverd bele zabpehelybe, igyad azt, annyi kell, amennyi a napi kalóriaszükségletedhez hozzátesz, hogy elég legyen, ha nem tudsz enni eleget.

2017. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Dobd ki a kukába
2017. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi es koszi a helyesbitest de nem nekem kell en csak ennyi infot kaptam , h erdeklodjek.😀 Mert 3 edzoterembe 3 kulombozo dolgot mondtak neki es az oldalakon is mas van irva. De ettol okosabb nem lett a kerdesre nem kapott valaszt.
2017. okt. 1. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos vannak akik hasznaljak. Ugyhogy csak jo. Ezt mar tavaly hasznalta biotec-et is v h kell irni de az nem volt jo csak ez. De akkor nem edzet megis hatott de most edzeni is szeretne melle.
2017. okt. 1. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
More mi van veled? :D Beutott a szenhidrogen
2017. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval edzés nélkül is hatott. Milyen hatást éreztél?
2017. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És miért beszélsz E/3-ban magadról?
2017. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mert a ferjem akarja ujra inni es neki erdeklodok. No letemre nem szednek semmijen port inkabb kemeny edzes es normalis etrend amit csinaltam is amikor aktivan sportoltam. Ferjem bmit es bmilyen mennyisegben eszik nem hizik nem szed fel semmit ezert szeretne ezt a szamara bevalt port inni es edzeni mellette.

Hatasa annyi volt , h 10-11kg korul szedett fel alig 1 honap alatt. Kicsit aktivabb volt.

2017. okt. 1. 14:07
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Semennyit ne igyál abból. Cukorkupac.
2017. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!