Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, fiúknál ha a kockahas...

Lányok, fiúknál ha a kockahas nem szimmetrikus az nem jon be?

Figyelt kérdés
Szoval ha valakinek kockas a hasa, de nem pont szimmetrikus, esetleg kicsit el vannak csuszva a kockak, attol meg bejon nektek vagy nem?

2017. okt. 4. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem azt a válogatós lányt, akinek még olyan hasizomszimmetria is kell, ami sok profinak sincs :D


A szimmetrikusabb persze szebb, de ilyen apróságokon felesleges aggódnod, főleg, hogy úgysem tudsz változtatni rajta.

2017. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg elmehet a pic.sába aki ilyeneken problémázik...
2017. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom :)

Lanyok esetleg sajat velemeny, tapasztalat?:D

2017. okt. 4. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyhe megfelelési kényszer bejátszik kérdező.
2017. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. voltam (amúgy nő, bár én nem számítok, nekem még kockahas nélkül is képes tetszeni egy férfitest) s revideálom az álláspontomat. Nem vagyok benne biztos, hogy a hasizomnál a tökéletes szimmetria előny számomra. Valahogy ott egy nem túl durva asszimmetriával nulla bajom van. S a hasizom konkrét alakja amúgyis sokkal többet számít, legalábbis nekem.

S továbbra elég feleslegesnek érzem az emiatt aggódást, jó, lehet, hogy nem aggódsz, csak rém kíváncsi vagy.

2017. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a kérdező 25% testzsir arány felett van és képes emiatt aggódni vagy esetleg gizda és csak ezért látszanak ki a kockák ,ahelyett ,hogy rendesen megdolgoztatná őket.
2017. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb bajuk.

De gondolom, kérdező, te is olyan szinten állsz, hogy ezen aggódsz. Egyetértek az előttem lévővel.

2017. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!