Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 33 éves alacsony, kövér...

33 éves alacsony, kövér pasasnak milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sosem sportoltam semmit, suliban is fel voltam tesiből mentve. 136kg, 171cm vagyok. Szeretném, hogy legyen egy kis fizikum. Jobb erőnlét stb. Milyen edzést tudnátok nekem ajánlani? 33/F

2017. okt. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Aerob/ kardio kezdésnek
2017. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked egyelőre nem edzés kell, hanem a beteges mértékű túlsúlyoddal kell valamit kezdeni. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, mi az oka, hogy ennyire meghíztál. Ha nincs különösebb oka, akkor egy baromi hosszú (több éves) diéta vár rád.
2017. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb 60 kiló zsírfelesleg van rajtad. Normális ütemben, mininum két év ezt leadni, de utána sem csinálhatod ugyanazt, mint a fogyás előtt, teljes életmódot kell váltani egy egész életre. Durvának tűnhet, de ez lenne a normális, hogy figyeljünk oda az egészségünkre, mert hiába jól esik zabálni a szemét kajákat, meg tv-t nézni edzés helyett, az egészség az első. De idővel ebbe beleszoksz, és ezt az életmódot fogod élvezni. Eleje a nehéz.

Privátban mindenben segítek ezzel kapcsolatban, ha rászánod magad.

2017. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!