Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt hogyan melegítsek...

Edzés előtt hogyan melegítsek be? Edzés után kell nyújtani?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokkal melegítsek be? Hány ismétlést csináljak ezekből? Edzés után kell nyújtani? Ha igen közvetlen utána kell, vagy elég ha pl. otthon este nyújtok le szép nyugodtan. (a teremben nem igazán van hely, pláne ha "csúcsidőben" vagyok lenn)

2017. okt. 12. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár perc alap gimnasztika,karkorzes,vallkorzes,torzsdontes,par guggolás,szokdelhetsz is,majd attol függ ha pl. Evezessel kezdesz,akkor kis súly,12-15 ismétlés,utana egy közepes 10-12 ismétlés,es mwhet a nagy súlyos széria. Én lehalabb is így szoktam,eddig nem,volt,gond vele. Nyújtani én edzés végén szoktam,amíg még"meleg" az izom.
2017. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Street workoutozok. Bemelegíteni pár perc általános gimnasztikai gyakorlatokkal szoktam (~általános iskolai testnevelésóra), majd az aktuális edzőgyakorlatok könnyebb változatából megcsinálok 1-1 sorozatot is, utána jönnek a "rendes" gyakorlatok. A végén nyújtok, ott helyben, nem várok vele.
2017. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!