Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha megvan a 1,5 - 2g*ttg...

Ha megvan a 1,5 - 2g*ttg fehérje, legalább ennyi ch, és mellé folyamatosan tartom az edzéstervem, akkor fog rám vmi izom jönni? Kalóriatöbbletet nem nagyon tudom megcsinálni.

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy folyamatosan erősödöm, egyre több és több súlyt tudok megmozgatni, de magát az izomnövekedést nem látom, inkább csak azt, hogy szebb az alakja, de sem a kilók nem jönnek, sem nem vagyok nagyobb. Napi 2 turmixot iszom (fehérje + lassú szénhidrát) szinte minden nap eszem csirkét (comb vagy mell), tojást, zabkását, olajos halat, banánt stb.


Fogok így is valamire menni szép lassan, vagy erőltessem a kaját? Ha dolgozom, akkor 8 óra alatt 1x van kaja szünetem, ahol ha teleeszem magam, fáj a gyomrom, és beteg vagyok tőle. Képtelen vagyok ennyi kaját letuszkolni.


20F


2017. okt. 22. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok egy hatalmas állat lenni, csak szeretnék 1 kicsit sportosabb fizikumot. Kevesebb zsírt, több izmot. [link]


egy hasonló forma.

2017. okt. 22. 11:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Kalóriatöbblet nélkül nem fogsz gyarapodni.
2017. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez eleve nagyon kevés ch s az egyéni igények is változóak, van, aki duplaennyivel is fogy. Lődd be a kalóriát, nem lehet tudni, neked mennyi kell, de bizonyára jelentősen több, hacsak nem eszel viszonylag sok zsírt, de azt írtad volna.


Kalóriatöbblet kell, oldd meg valahogy.

Az egy dolog, hogy 8 óra alatt 1 szüneted van, de otthon is eszel, nem? Bent egyél kevesebbet (legalábbis térfogatban, töményebb ételből így is elég alapos étkezést tudsz tartani, ha bírod azt), otthon többet.

2017. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Melóban a kajaszüneten kívül csak ki tudsz menni 5 percre még egy turmixot lenyomni. Ha mások kijárkálhatnak cigizni, akkor te is kimehetsz 1 turmixra.

Fehérje+zabpehelyliszt.

Vagy a zsírbevitelt tudod még növelni. 1g zsír az 9kcal. Hidegen sajtolt lenmagolaj, mogyoróvaj. 1 evőkanál lenmagolaj kb 10g zsír. Vagy egy felespoharat félig öntesz és lehúzod. Ezt többször is meg lehet ismételni napjában.

2017. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ch tényleg kevés de amúgy kalóriatöbblet nem ahhoz, hogy izmosodj.
2017. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így állok most. Ebből szeretnék elérni egy olyasmit, ami a felső képen lévő srácnak van. Összejöhet?

2017. okt. 22. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen csinálod a dolgaidat ez 1 hónap...
2017. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Külön tömegeléssel és szálkásítással?
2017. okt. 22. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szalkasits egybol... tomegelj legalabb egy fel evig úgy hogy jöjjön havi 1 kg.. ha ennyit szedsz fel nem igazán jön majd zsir.. utána leszálkasitasz ha úgy iteled meg.. de az izomtomeg elérhető 1 max 1,5 hónap alatt... fel ev után meg sokkal jobban nézel ki ha a kaja és edzes is jól van belove
2017. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!