Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok ajanlani szemelyiedzo...

Esje ejs kérdése:

Tudnatok ajanlani szemelyiedzot a Budapesti Scitec Gold-ba? :D cutler gold)

Figyelt kérdés

17 eves fiu vagyok, masfel eve edzek, komoly celjaim vannak a testepitessel.

Scitec gold gymen belul melyik edzot ajanlanatok, es miert?


2017. okt. 24. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott az edzők segítenek beadni is a cuccot vajon? Az ismertekből kiindulva.
2017. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet igy ajanlani. Nezd vegig a kinalatot es valassz aki szimpatikus. Ne az alapjan valassz, aki szet marketingeli magat. Nem mindig az a jo. Arakra azert keszulj fel... 3000-7000 Ft orankent. Nincs ott ismeros, aki tudna ajanlani szemelyes tapasztalat alapjan?

Mindenkepp olyat valassz akinek van valamilyen terve, koncepcioja. Ne ugy, hogy "na ma mit edzunk? Hatazzunk! Jo akkor hatazzunk..."

Arnold Gerinek volt tegnap errol egy live-ja facebook on. Nezd meg.

2017. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En a scitecben Bereczkire gondoltam, nekem o teljes mertekben szimpatikus, vannak eredmenyei, fiatal, de regota csinalja ezt a sportot, eleg nagy hattere van ugyertem h pl kathi belaekkal edzett stbstb szoval gondolom nemlehet szar, es felkeszult is szerintem. Szemelyes tapasztalat sajnos nincs onnan senkirol.
2017. okt. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!