Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell alatti részek asszimmetri...

Mell alatti részek asszimmetrikusak, egyik oldal mélyebben fekszik, mint a másik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az izomzatban van a hiba, vagy már eleve a bordákban, de a mellem alatt lévő rész bal oldalt szemmel látható mértékben kintebb van, mint jobb oldalt. Másik irányból: A jobb oldal mélyebben van.


Nem tudom, hogy rosszul edzek, és emiatt (még csak 1-2 hónapja kezdtem), vagy valami más oka van, de elég zavaró, hogy már most látszódik, hogy asszimmetrikus a felsőtestem, és ha nagyobb lesz az izomzatom, akkor még jobban fog látszódni (gondolom).


Ha pedig leülök, az az 1 "hurka" se egyenes, szóval pl. az a hurka utáni csík ami látszódik ülés után egy bizonyos ideig, annak a jobb oldala az fentebb van, mint a bal oldala. Kiszúrja a szememet, olyan ferde. Gondolom összefüggésben van az először említett problémámmal.


Ti találkoztatok már ilyennel?


2017. nov. 5. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges az, hogy abs asszimmetriának tudható be ez?
2017. nov. 5. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a probléma. Csak nekem a jobb oldali van lejjebb, pár centivel, és észrevehető.

18 éves vagyok, pubertás kort mikor kezdtem, azóta folyamatosan nőtt a mellkasom. Szinte az össz tömeg a felső testemre fokozódik.

Akkor nem is figyeltem a melleim állását, de most, hogy még jó rá is edzettem, így már brutálisan néz ki.

Mikor kezdtem az edzést, a bal felem gyengébb volt, és máshogy is mentek a nyomások ferde padon. De most már szabályosan nyomom.


Kíváncsi vagyok erre a mellhelyezkedésre.

2017. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudnátok mutatni képet, mert nem tudom vizualizálni mi a probléma pontosan.
2017. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!