Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hete kezdtem az edzést,2...

2 hete kezdtem az edzést,2 kiloval többet mutat s mérleg, ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 hete edzek, 8 edzésen vagyok túl, személyi edzővel edzek, az első 3 edzés után moccanni nem tudtam az izomláztól, az étkezésemen nem változtattam, 58 kiloval kezdtem, most 60at mutat a merleg, ez remélem csak víz, ugye? 31 N

2017. nov. 13. 11:03
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
53%
Kis glikogén betötöltődés az izmokba az edzés hatására, valmint a glikogén által visszatartott víz. De az edződnek ezt tudni kellene.
2017. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Vagy közeleg a menstruációd. Jó személyi edződ lehet, ha az edzéseid után mozdulni sem tudsz.
2017. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, az edzőm elég brutál, de nagyon szeretem, nem hagyja, hogy végig henyéljem az edzést. :)
2017. nov. 13. 11:24
 4/10 Klanwarrior ***** válasza:

(Fő a fokozatosság...)


Valószínűleg csak vizet tartasz vissza egyelőre, ne aggódj.

2017. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat, ma bementem egy scitec boltba, eredetileg csak fehérjéért, egy nagy szatyor cuccal jöttem ki, van itt hyper carnitine, hca, cla, krom, proteines zabreggeli, remélem ez beindítja a fogyást is
2017. nov. 13. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
A fogyást az indítja be, ha keveset eszel. De legalább szereztél egy jó napot a boltosnak.
2017. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ejjj az nem fog menni, imádok enni. De azért próbálkozok visszafogni magamat. Ledig nincs is jobb egy ilyen esős estén mint egy óriási Hawaii pizzával az ölemben a pihe-puha kanapéra kucorodni és valami jó kis sorozatot nézni. Na most gondold el ugyanezt minusz pizza, plusz zellergyökér. Ugye mennyit veszít az élvezeti értékéből? A barátnőim nem azon csodálkoznak, hogy felszaladt rám két kiló, hanem hogy még nem vagyok 200. :)))
2017. nov. 13. 19:59
 8/10 A kérdező kommentje:

Tessék, karalábét ropogtatok.

KA RA LÁ BÉT!!! azért hiányzik az a pizza...

2017. nov. 13. 21:09
 9/10 Klanwarrior ***** válasza:

Ehetsz pizzát is, ha beleszámolod az étrendedbe a makrókat. :D

Naponta egy 32 centis Hawaii pizza, 1 kiló karalábé, és másfél adag fehérjepor is meghozhatja az eredményt, ha ezzel kalóriamínuszban vagy. :)

2017. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na meg még kalóriákat is számolgassak, hát hoooogyne. Akkor lennék még rosszul. Pikk-pakk kiderulne, hogy a tegnapelotti vacsim, az a 20 db csipos csirkeszárny a KFC-ből volt vagy 6000 kcal, úgyhogy inkább csak próbálok picit egészségesebben enni. :)
2017. nov. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!