Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sorozattal és az ismétlésszámb...

Sorozattal és az ismétlésszámban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szóval teljes osztott edzést csinálok,egy izomcsoportot heti egyszer edzek csak mert csak így maradt idôm suli mellett.

Főleg alapgyakorlatokat csinálok és azokból se túl sokat,kb 2 fajtát.Pl mell->Fekvenyomás rúddal és fekvenyomás egykezes súlyzóval estleg beszoktam hozni a fekvőtámaszozást szűk fogással,a tenyereim egymás mellett vannak.

Szóval inkább ilyen alapgyakorlatokat csinálok.Mellre,bicepszre és tricepszre 3x8-10-et szoktam hasra 4x8-10 hát,vállra 5x5 és vádlira és combra 4x10-12 szoktam.Szerintetek ez nem kevés úgy hogy csak heti egyszer edzek egy izomcsoportot ?Illetve ha van valami hiba szerintetek a sorozatokban és ismétlésszámban azt nyugodtan javítsátok ki



2017. nov. 28. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
De, ez kevés főleg heti egy alkalmakra. Nagy izomokra heti 12-14 sorozat. Kisebbekre 6-8.
2017. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó a fekvotamasz is persze, de a fekvenyomas 100x jobb.lehet novelni a sulyt nagyon jol.. ismetlesben, sorozatban azt tanacsolnam inkabb..mivel igy van idod edzeni, ezert kemeny kegyen az edesed. Szoval akkora sullyal edzel, amikor megy a 4×5 sorozat.. ha azzal a sullyal elerted a 4×8at, akkor lehet ujbol emelni a sullyal... es a 4 szeria mindig legyen meg..
2017. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!