Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget szeretnék növelni,...

Tömeget szeretnék növelni, hogyan kezdjek neki? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves vagyok, 175 centi magas és 60kg ,ezt az étrendet kezdtem el követni [link]

.

Igazából az lenne a kérdésem,hogy mivel heti 3x-4x járok konditerembe,és mivel tömegelni szeretnék,milyen jumbot kellene vennem? Sok ismerősem ezt ajánlotta,és igazából segítséget szeretnék kérni,hogy szerintetek melyiket is válasszam,könnyen hízó testalkat vagyok. Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 30. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
See food diet, amit meglátsz, megeszed, nem kell por.
2017. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlodDrunk ***** válasza:

Ha könnyen hízol semmi tömegnövelőt ne egyél.max annak jó aki baromi nehezen hízik és extrém magas kcal kell neki.


Ha könnyen tudsz hízni akkor amúgy sem kell sokat enned,ezt próbáld meg szilárd kajából bevinni,mert az a legjobb.

2017. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a táplálkozással beviszed a kellő mennyiségű fehérjét és szénhidrátot akkor nem kell max egy whey protein edzés után jó
2017. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval,ha tartom ezt az étrendet,amit belinkeltem,akkor nem is kellene vennem jumbot? Viszont ott 18:00-nál írnak egy tömegnövelőt,szóval elvileg be kellene vinnem a kaják mellett is valamiféle tömegnövelőt nem? Lehet hülyeséget kérdezek meg minden.
2017. nov. 30. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szentírásként tekinteni erre, csak egyél sokat.
2017. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlodDrunk ***** válasza:

Számold ki a makrókat magadnak,mindenkinek más kell szóval az az étrend nem lesz jó neked csak egy ki indulási alap.


Fehérjéből 2g/tskg szénhidrátból 4-6g/tskg zsírból 1g/tskg mivel könnyen hízol,így érdemes alacsonyabb chval kezdeni pl 4g/tskg és ha nem jön havi 1kg fel akkor emelni rajta.

Szóval ezeket számold ki és rakd össze olyan kajákból amik egészségesek és szereted.

2017. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat srácok! Még egy kérdés,azért edzés után egy jobb féle fehérjeturmix mehet? Gondolom nem ártana.
2017. nov. 30. 19:37
 8/10 A kérdező kommentje:
És persze nem is szeretnék elzsírosodni sem,nemtudom,hogy az lehetséges -e ,hogy úgy tömegelni,hogy ne zsírosodjak túlzottan közben.
2017. nov. 30. 19:38
 9/10 BlodDrunk ***** válasza:

Havi 1kg-ot fel lehet szedni tiszta izomban,jó genetikával,jó edzéssel,jó kajával kellő pihenéssel,szóval havi 1kg-t hízz az optimális,persze ugye a fenti körülményektől függően lehet nem tiszta 1kg izom lesz hanem zsír is ami biztos:)


De ha odafigyelsz nem fogsz elhízni és formás maradsz,de valamennyi zsír mindenképp jön fel.


Edzés után mehet fehérje,de ha megvan a napi 2g/tskg kajából akkor fölösleges.

2017. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmi étrendet gondoltam ki magamnak,hogy 6-órakor 3db tojás 1db teljes kiörlésű kenyérrel, 9kor csirkerizs ,vagy brokkolival vagy parajjal, 12 órakor szintén, 15 órakor megint csirkerizs, utána rá egy órával kb megyek edzeni,hazaértem fehérje turmix,rá egy órával megint csirke rizs és este lefekvés elött tehéntúró és lenmagolaj. Mi a véleményetek erről? Nagyon szétszórt? :D
2017. nov. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!