Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend megfelelő?

Ez az étrend megfelelő?

Figyelt kérdés

Összeállítottam egy étrendet, meló stb.. nagyon elfoglalt vagyok, nem tudok teljes mértékben testépítő életmódot élni, de meg akarok nőni, nem számít ha kicsi zsír is feljön.


70 kg vagyok


1. étkezés


4 tojásból omlett

100g csirkemell

1-2 szelet rozskenyér


2. étkezés


100g rizs

200-250g csirkemell

1 uborka


3. étkezés


100g rizs

150g marhahús

100g fehérje pancake, ami áll 2 kanál fehérjeporból + 60g zabliszt + 1-2 tojás


4. étkezés


200g natúr túró

60-70g mogyoró

1 paradicsom



2017. dec. 1. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Jo,de szerintem nem kell ennyire "kipattintani"

Ehetsz szemetet is,de ezt en nagyon megunnam 1 het utan,szoval nem muszaj minden nap fixre ezt igy...Csak szamold a makrokat,hogy legyenek meg aztan kesz:D

2017. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az etrend az jo, de az hogy hogy fogod ezt igy betartani heteken keresztul, szamomra elkepzelhetetlen.... nagyon hamar meg lehet unni a csorkemell, tojas, marhahus kombot
2017. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlodDrunk ***** válasza:

Az elképzelés jó,de a mennyiségek nem.

Fehérjéből nem kell ennyi ez majdnem 3g/tskg semmi értelme nem fogsz jobban fejlődni.

Az pedig,hogy a zsír nem baj ha jön,ne fogd így fel mert diétánál nem lesz ennyire jó,natúrban meg formás lehet lenni,de izomban nagy nem,zsíros meg gondolom nem akarsz lenni.

2017. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zsírtól zsíros nem leszel. A többletfehérjét nyugodtan oszd zöldségek és zsírnak, pl a marhára tehetsz egy szép kakastaréjt és a rízs mellé valami szép színes salátát. Ráunni is kevésbé fogsz.
2017. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!