Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2018 Február 26. -án (ha...

2018 Február 26. -án (ha minden jól megy) Miskolci Szemere Bertalan Középiskolába mennék készségfelmérésre, Milyen edzéstervet ajánlotok hogy lehető legjobban sikerüljön?

Figyelt kérdés

14 éves fiú

67 KG (tegnapi mérések szerint)

Körülbelül 170 CM (166-168)

A felmérésen elvégzendő dolgok:

• felülés 60 mp-es időtartamban

• helyből távolugrás 3 kísérlet alapján a legjobb eredmény

• ütemezett fekvőtámasz végrehajtása

• 4*10 m-es ingafutás időre

• függeszkedés, folyamatos tartás állmagasságban



2017. dec. 6. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, 57 KG :)
2017. dec. 6. 15:47
 2/4 Zedricht ***** válasza:
Nem olyan nehéz bejutni a szemerébe, ne stresszeld túl.
2017. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem megy most olyan jól a fizikai "munka" , kihagytam pár 1-2 hónapot, és kicsit nehezemre esnek most a dolgok fekvő, futás stb. + Ha nem olyan nehéz, akkor a tanulmányokra kéne rányomulni mert abban nem állok a legjobban (Tudnék, de lusta vagyok ((Nagyon :D)) )
2017. dec. 6. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezeket gyakorold, meg tanulj. A 8. még könnyű, legalábbis nekem az volt. 9. osztályban jött nekem egy kisebb orrba vágás, de akkor konkrétan nem nagyon nyitottam ki könyvet. Szóval tanulgass valamennyit és felvesznek.
2017. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!