Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedese?

Kreatin szedese?

Figyelt kérdés

Sikerult rosszul oldodo kreatint vennem, abbol baj lenne ha nem shakerbe oldalanam hanem beteszek egy adagnyit a szamba es keves vizzel lenyelem?

Mert ugytudom sok vizbe kene oldani.


2017. dec. 13. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Azért ez elég egyértelmű, hogy mindegy, mindkettőnek az a lényege, hogy beviszed, a vízről meg annyit, hogy a bevitelt növelni kell, mindegy mikor.


Amúgy is a populáció 1%-ánál van 1% hatása, úgyhogy mindegy.

Hashajtónak azért elég jó.

2017. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Iszom eleget, figyelek ra.

Azert kerdeztem, mert valahol lattam hogy 1g kreatinhoz 1deci viz legyen.

Hat ha mar megvettem elhasznalom, es meglatjuk benne vagyok e az 1%-ban 😁

Koszi.

2017. dec. 13. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Mehet a por is natur, fél liter vízzel. De ha berakod a mikroba, langyos vízbe sokkal jobban oldódik.

Mivel csak napi 5 gramm kell, ha csak nem marhat eszel marhával ki lehet bírni simán porral is meginni.

2017. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A langyos vizet kiprobalom holnap. Koszi!
2017. dec. 13. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Lenyelheted egy korty vízzel is. A napi vízbevitel számít. Alsó hangon 1 liter jusson 20 testsúly kilogrammra. Gondolj bele hogy edzés alatt is megiszol alsó hangon 1 liter vizet. Közvetlen utána amikor kaja előtt beviszed az X gramm kreatinod miért kéne kötelező jelleggel meginnod még fél liter vizet? Én ezek után már enni sem tudnék normálisan. Amúgy vehetsz bármilyen kreatint egyik sem fog úgy feloldódni mint egy fehérje, Glutamin vagy akármi.
2017. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 +1

Én 2 dl vízzel veszem be a szintén rosszul oldódó kreatinom. Alulra kreatin, rá a víz, összekeveredik, és lehúzom. És örülök, hogy beletartozom az 1%-ba, mert hoz tömeget és erőt is:)

2017. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valakinek nem hat egy amoniosav! Olyan van, hogy 1% csak ki fossa monohidrátot. Ilyenkor jó kevert kreatin.
2017. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kreatin több aminosavból összeálló, nem esszenciális molekula, nem egy aminosav.

Alapból eszel eleget, meg amúgy is előállítja a szervezet a szükséges mennyiséget.

2017. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolod te, igen azt azért tedd hozzá, hogy teljes legyen a kép!
2017. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a kreatin hatására döntögeted sorban a személyes rekordjaidat.

Tipikusan annak az embernek tűnsz, akinek még a fogyókúrás tablettákat is el lehet adni, valami híres testépítővel.

Semmi, amit meg tudz venni legálisan tápkiegboltban nem lesz jelentős hatással a teljesítményedre, főleg nem hosszútávon.

2017. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!