Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel érdemes kezdenem?...

Mivel érdemes kezdenem? Tömegelés vagy szálkásítás?

Figyelt kérdés

Eddig csak saját testsúllyal edzettem de most el szeretném kezdeni a súlyzós edzést viszont van rajtam némi felesleg is. Mivel kellene kezdenem?

16/l 164cm/62kg



2017. dec. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, először ad le a zsírt, azaz szálkásíts!
2017. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha leadom, tömegelésnél nem fogom vissza hízni?
2017. dec. 19. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömegelésnél óhatatlanul jön zsír is. Főleg nőknél nehéz az izomnövelés. De ha most tömegelsz, akkor is jön zsír. Választhatod ezt az utat is, ha nem zavar, hogy felmész 70 kilóra, és utána kell leadnod 20 kilót.
2017. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit túlgondolod szerintem a dolgot. Kezdj el egy edzőterembe járni, edz mindenre keményen, a lábtolóra ne csak 2 10 kilós díszt rakj, izzadj meg rendesen minden edzésen, a kajádra ha odafigyelsz óhatatlanul is egyre jobb és jobb alakod lesz. Kezdő edzőtermi ismerősöm leadott már 7kgot a közöt edzés alatt, és súlyokban lassan dupla annyival dolgozik (3 hónap alatt), szóval Hajrá! :D és ne stresszelj rá erre h tömegelés, diéta, azért jérj el edzeni mert szereted csinálni
2017. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!