Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek milyen a jelenlegi...

Kinek milyen a jelenlegi formája és mióta edz? (kep) 💪🏽

Figyelt kérdés
Olvastam itt s többi kérdések között hogy volt egy ugyanilyen kérdés és volt alattam több 100kommnet csak a GYIK változása miatt törlődött.Lehetne ez a kovi

2017. dec. 19. 21:08
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

#29 Dolgozni sosem "ègő"...

Becsülendő.

Tíz évet küzdősportolt is mint ahogy èn ennyi ideig tornász voltam úgy,hogy nem kell oktatni olyannak aki csak terembe jár,hogy "jól nézzen" ki....


A fizikai munka meg csak a sznoboknak büdös...

Foglalkozásunk szerint nem lennénk rászorulva erre a munkára,de jobb érzés a saját tulajdonod birtokod saját magad rendezni.

2018. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy ego a fizikai munka.
2018. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:
Utolsó előtti,akkor láthatnánk azt a bomba formát?🙂
2018. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
De jó, hogy Kephostról mindig éltünnek a felötlött képeim... Menyivel jobb volt a képfeltöltés.hu, ameddig létezett...
2018. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

# 27

Ez történik, ha az embernek közös őse van a majommal, nem baj, legalább jól bssza a szemét a vallásos bárányoknak, hehe


# 29

Ja, rohadt égő egy 10 éve küzdősportoló és fizikai munkát végző férfival összehasonlítva hasonlítani, főleg úgy, hogy 25 évvel vagyok fiatalabb.:)

Az utolsó bekezdésed azért korrekt.


Amúgy, nagy marhaság azt hinni, hogy a fizikai munka valamilyen oknál fogva nem ideális terhelés.

2018. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
basszus rakok fel kepet ha lesz kb 50 nem egymas b..tatasa
2018. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy van ilyen topik, de nem egymást kéne csesztetni. Régóta nem edzek, de ha kicsit formába jöttem, teszek fel én is. Grat azoknak, akik feltettek eddig, sok erőt, jó munkát, sporttársak. (Szerintem a szőr sem gond, van, akinél előnyös). F/40
2018. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
31:Nem végezhet mindenki fizikai munkát.
2018. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Kövezzenek meg, de a 4-es jó forma.
2018. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Jó forma jah, olyan medve forma.


Amúgy nem az a 4-es csávó volt a nagy vegán, foggiland vagy mi volt a neve de leszedte a nevét.

Csak tudnám, hogy egy vegán a fűlegeléstől, hogy lesz ilyen 🐖 🐖 🐖

2018. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!