Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire hasznos...

Szerintetek mennyire hasznos a mass 20?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és most vettem először ilyen kiegészítőt.Szerintetek maradjak ennél a fajta tömegnövelönél vagy váltsak? köszönöm ha ajánlassz is valamilyen tömegnövelőt.💪😉

#testépítés #tömegnövelés #étrendkiegesszítők.
2017. dec. 19. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi ez, hogy manapság ilyeneket isznak a 15 évesek?

Miért nem lehet rendes ételre költeni a szüleid pénzét?

Elárulom, semmi előnye ilyeneket inni, ha meg mindenképp folyékony kalóriát akarsz, egy turmixgépet érdemes beszerezni, "tömegnövelő" helyett.

2017. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semennyire, már 10 éve is elavult volt...
2017. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első! Persze hogy ezt isszák, mert ebbe születnek bele, ezt látják, a csapbol is ez folyik amint belekóstolnak egy picit ebbe a világba. Látják hogy a nagy darab emberek ezt isszák és akkor majd ők is akkorák lesznek.


Kedves kérdező! Ezek a készítmények, táplálék kiegészítők, nem helyettesítők. A fehérje, és energia igényed maradéktalanul kielégíthető lenne egy jól összeállított étrenddel. Nincs szükséged tömegnövelőkre, de még fehérje készítményekre sem. Egyél rendesen, tisztán, és ha már évek óta sportolsz, ESETLEG gondolkozz el táplálék kiegészítőkön, de akkor is csak ha nem tudod a fehérjebeviteledet másképpen megoldani. Ez nem egy "csoda pirula" nem ezektől fogsz nagyra nőni, ha nem a rendszeres, sporttol, és megfelelő étrendtől. Költsd a szüleid pénzét kajára, ne ilyenekre

2017. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze lehet azt mondani ,hogy ebbe a generációba tartozom ahol mindig a könnyebb út a jobb...tudatom mindenkivel ,hogy már hosszú idő óta keményen edzek rendesen táplálkozok ,próbálok egészégesen élni de sajna nem tudok felszedni plussz kilókat se izomba se pedig kalóriban.Eggy rendes választ szeretnék ami segítene is nem pedig csak ki oktatna.(és mióta ezt a kiegészítőt fogyasztom fel szedtem 2 kg)
2017. dec. 20. 02:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nincs ezzel nagy baj, de csak edzés után idd, de akkor 2 kanállal is simán. Zabálj egész nap és hozni fogja a tömeget. Amúgy én azért ellenzem a tömegnövelőket mert 1 fehérje, mellé maltodextrin meg szőlőcukor és olyan arányú tömegnövelőt keversz amilyet csak akarsz, ha meg csak épp fehérjét innál pl reggel az is rendelkezésre áll, mellesleg árban is olcsóbban jössz ki. A Mass 20 egyébként nagyrészt cukorból áll(lásd az összetételnél), szóval ha a te helyedben lennék, akkor vennék valami számomra finom Whey Prot ha már scitec, mellé maltodextrin(supercarb fast) meg szőlőcukrot, ezekből inni 1-1-1 kanalas shaket edzés után, és az edzéseken az alapgyakorlatokra helyezném a hangsúlyt. Remélem segítettem
2017. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy már elötted és létezet a testépítés, mások is estek már abba a problémába amibe te hogy nem jött tömeg? Dehogynem. Megprobálhatod megmagyarázni de 100%-ig biztos vagyok hogy vagy az edzés módszereddel vagy pedig az étrendedel van a baj. (nem eszel eleget, vagy nem jol)
2017. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És hát nem tudom tudatosult e benned de még csak 15 éves vagy...nincs úgy kifejlődve a vázizomzatod. Edz rendesen, egyél rendesen, és idővel (évek) jönni fog a tömeg is.
2017. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
Nem inkább sima tejsavò meg zabpehely mehet ha nincs meg a napi kcal
2017. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy 15 évesen nem tudom mégis hogy akarsz kinézni? :D

Azért ha leírnád az edzéstervedet, meg az étrendedet, elég sok minden kiderülne.

2017. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a komenteket van köztük amelyik tényleg segít...Jah és tisztában vagyok vele,hogy 15 évesen nem lehetek Aenold de minél hamarabb el akaron érni a célom.és még egyszer köszi
2017. dec. 20. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!