Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Test kompozíció változtatás...

Test kompozíció változtatás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

35 kg fogytam le és jelenleg 69 kg a testsúlyom a 171 centiméteres magasságomhoz.

Jelenleg sem vagyok elégedett a testzsír arányommal.

Csak becsülöm,de kb 20-22% körül lehet és szembetűnően zsíros vagyok szinte mindenhol a testemen.

Ennek ellenére a környezetemben mindenki hangsúlyozza ,hogy milyen vékony vagyok,pedig minden szempontból túlságosan zsíros vagyok.

További fogyással a testsúlyom változna ugyan,de nem hiszem ,hogy ez érdemben változtatná a testzsírszázalékomat pozitív irányban.

Mi a véleményetek?Mit kellene csinálnom és hogyan?


2017. dec. 24. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyél annyit, amennyi a szintentartáshoz kell, és eddz tisztességesen.

Azért hangsúlyozzák, mert a régi fizikumoddal hasonlítanak össze.

2017. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke,de nem feltétlenül csak izmot akarok növelni,hanem ha lehetséges,akkor zsírt is veszíteni.
2017. dec. 24. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi kalóriát viszel be, amennyit alapból elhasználnál +edzesz, akkor deficitben leszel, tehát megy le zsír, egyél elég fehérjét, hogy az izomból minél kevesebbet veszíts.
2017. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam,de nem kalória többlet szükséges az izom építéshez?
2017. dec. 24. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdőként működik, hogy egyszerre diétázol és izmot építesz.

fehérje: 2g/testsúlykilogramm

ch: 2-3 g/testsúlykilogramm

Neked 140g fehérje és 140 gramm szénhidrát + legalább 30g esszenciális zsír: halolaj,lenmagolaj

2017. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani pontosan, hogy mennyi kell, ezek csak irányszámok, és nem is érdemes mindig ugyanannyit enni. A szénhidrátot jobb lenne hintáztatni, sőt a kalóriát is. Hétre számold ki az összkalóriát, és edzés napon legyen magasabb, pihenő napon pedig legyél deficitben, úgy, hogy a heti összkalória legyen kb. szintentartó tartományon.
2017. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szálkásíts még egy kicsit ha már így benne vagy, aztán mehet a tömegelés
2017. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!