Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom magam erősíteni...

Hogyan tudom magam erősíteni otthon?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy a felüléstől erősödik a hasizmom. De a vállam, és a bicepszem mitől?

Nem akarom kigyúrni magam, csak olyan vézna izének nézek ki hogy változtatni akarok ezen.

Költeni viszont nem akarok rá. Meg "workout"-olni se akarok. (legalábbis ha ez a kifejezés azt jelenti hogy kint edzek :D)



2017. dec. 25. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél húzódzkodó-tolódzkodó állványt, +fegyencedzésből a progressziók ihlessenek meg, a könyv többi részét nem érdemes elolvasni. Egyél, aludj rendesen mellé.
2017. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy fegyenc edzés. Töltsd le.

Bár bicepsz meg váll az semennyire nem lesz tőle. Ezekhez elengedhetetlen a súly. Bár a többihez is kell. Az izom tömeg csak a nagy súlyoktól jön. A saját súlyod hamar megszokod és kevés lesz, de sok jó nehezítés lesz benne.

Amúgy a felülés a legszarabb has gyakorlat, inkább a gerincet gyilkolja.

2017. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TE sehogy.
2017. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen... :D
2017. dec. 25. 23:10
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a falas fekvőtámasz jócucc. Legalábbis kipróbáltam és fájnak a karjaim. :D

Amúgy továbbra sem az a célom hogy egy kigyúrt állat legyek. Nem is akarok túl izmosnak kinézni.

Hasra/mellkasra is van valami jó edzésmódszer?

2017. dec. 29. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem leszel ettől sem túl izomos sem kigyúrt állati Ahhoz koksz kell meg súlyok.

Hasra láb emelés. Mellre saját súllyal nem tudsz mit csinálni igazából.

Talán széles fekvő padra feletett lábbal.

2017. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok mégmindig túl izmos lenni de azért a saját testsúlyomat nem ártana elbírnom. Meg mondjuk ha tudnék húzódzkodni se ártana... Egyébként köszi.
2017. dec. 29. 01:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm...Talán nem kellene az éjszaka közepén gyakorikerdesekeznem. Felfogtam mit írtál, bocsi. :D
2017. dec. 29. 01:42
 9/9 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Én is otthon kezdtem régebben. Fekvőkkel,húzódszkodásokkal,guggolással. Kis alap fizikumot össze lehet dolgozni velük. Meg volt .. van is két házilagos súlyzóm a szobába.. :) Igaz én már terembe járok azóta, nem mondom hogy feltétlen tetszeni fog, de érdemes egyszer ellátogatni oda is mindenképp.

Nem csak vállaid és bicepszed van.. ;) elég összetett gyakorlatok a fekvő és a húzódszkodás is, a felső test izmait be lehet velük vonni a munkába kivétel nélkül. de lábazni se felejts el!

2017. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!