Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel elérek valamit?

Ezzel elérek valamit?

Figyelt kérdés

sziasztok.

régen sportoltam, de abba kellett hagynom, utána nem folytattam mikor már lehetett volna. azóta kb 10 kg feljött rám. ez köszönhtő annak is, hogy irodában dolgozom, egész nap ülök kb. emellett olyan településen lakom, aminek a közlekedése katasztrófa, így mindenhova kocsival járok, nem mozgok kb semmit, ezt belátom.

ugrálókötelezni szeretek. ha minden reggel mielött elkezdem a napot, egy órát ugrálnék, közben pl már más gyakorlattal ötvözve, elérhetnék egy kis fogyást?

165/70 vagyok most kb


2018. jan. 2. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Fontosabb az etrend, mint a mozgas

A legjobb ha mindketto rendben van, de ha valasztani kell a sportolas es etrend kozt akkor egyertelmuen az etrenddel lehet jobb eredmenyeket elerni

2018. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!