Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étkezéssel elérek...

Ezzel az étkezéssel elérek valami fogyást?

Figyelt kérdés
Mostantól nem eszek semmilyen kenyér félét meg pékárukat sem.Mindenféle tésztafélét is hanyagolok és semmihez nem eszek.Meg cukor helyett édesítőszert fogok használni kávéba,teába meg mindenbe.Szerintetek ezzel akár csak pár kilót is de tudok fogyni?Ja és persze minden nap szoba biciklizek.
2012. febr. 9. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában már ezzel is fogyhatsz természetesen akár 10-15kg-ot is ,de ez ugye alkati kérdés is,tehát egyéni.
2012. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolkoztam ezen hogy így étkezést is szeretném figyelni mert eddig csak minden nap szoba bicikliztem és sikerült már leadnom 7-8 kilót.Napi szinten 25 percet esténként biciklizek.És még szeretnék 5-10 kilót leadni és azért szeretnék így étkezni hogy sikerüljön gyorsabban fogynom. :)
2012. febr. 9. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az is elég,ha fehérlisztes dolgokat hanyagolod.Persze a többiből is csak mértékkel enni.Cukrot elhagyhatod teljesen helyette édesitő jó lesz (bár eü szempontból ugye kérdéses..)
2012. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha "csak" ennyit teszel érte, természetesen, akkor fogyni fogsz tőle, persze lassabban. Te tudod, mennyire sürget az idő. Ha gyorsabban akarsz fogyni, többet kell tenni érte...
2012. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!